Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok? galaxy...

Melyiket ajánlanátok? galaxy s4 vagy s5 vagy note 3 vagy iphone 5s? röviden irjátok le melyiket, és h miért

Figyelt kérdés
iphone, samsung, galaxy
2014. márc. 15. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Na akkor :)


Most egy note 3 mam van.....semmi rosszat nem tudok mondanni rola...2 nap utan mar a kijelzo se nagy :) gyors lagmentes semmi hiba...2 honapja van...


Asszonynak egy I5c je van...ritka rossz telefon...lassu csunya kamera es kicsi....


Elotte i5 om volt...lassu volt es hamar merult....


S5 nem tudom....akkor mar note 4 et mebvarnam..de nekem note 3 va azert mondom ezt...


S4 meg klaszisokkal rosszabb a note 3 tol....

2014. márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok apple fan de lassú volt az i5 meg lassú az i5c?Nem jellemző rájuk :D Hol vannak ezek a lassulások?

Amúgy note 2 m van note 3 ra készülök váltani de lehet én is note 4 et megvárom,mert elméletileg 2k kijelző,64 bit proci,ip67,ujjle.szkenner és minden új ami az s5 ben volt,annyi a gond h sztem az ára nem fog tetszeni ;(

2014. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat az i5 meg az i5c borzalmas lassu egy note 3 kepest....de hat ez olyan mint a Merci vs BMW.....ki melyiket szereti :)
2014. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl netezesnel...facecook..skype akad...


Jatekoknal is neha lag....


Note 3 nal ugyan az a csomag ugyan az net es semmi akadas....

2014. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KitKat van rajta vagy még 4.3?

Amúgy érdekes,hogy a híres ájfon akad mellette.

5S-el volt tapasztalatod az milyen?(Nem azért,csak kíváncsi vok :D soha nem vennék ájfont csak mert iPhone és asszed menő vagy)

2014. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy az iphone 4 az nagyon fos iphoneból pont a legszarabb,hiába IOS gyenge a vas.

Múltkor oszttársamén megláttam a subwaysurf-et nagyon laggos :Daz enyém note 2 mellette villamos :))

2014. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Note 3, a 3 GB RAM miatt.
2014. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!