Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok megbízható külföld...

Ajánlanátok megbízható külföldi munkaközvetítőket? Tapasztalatokat is írjatok. Egyébként párommal szeretnénk mindketten beszélünk németül is és angolul is alapfokon.

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted a külföldi munkaközvetítőket?

Magyar munkaközvetítők akik külföldi állásokat hirdetnek. Vagy angol / német munkaközvetítők amik az adott országban működnek?

2012. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A magyar közvetítőket felejtsd el, mert lehúznak és átvágnak!


Az angol közvetítőket is, mert ők is, de ők legalább nem vágnak át!


Légy a saját közvetítőd, jó angolal simán találsz munkát, akár pár nap alatt! ;)

2012. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ma 19:35

Én angol munkaközvetítő irodában dolgozom, és nem szokásunk átvágni senkit.

Vannak szabályok amiket be kell tartanunk. A legtöbb munkaajánlat úgy érkezik az irodánkba, hogy a cég aki emberkéket keres megszab bizonyos feltételeket az adott munkával kapcsolatban.

A angol munkaközvetítő cégek nem kérnek előre semmiért pénzt. Ha alkalmas vagy egy munkára, akkor céljuk hogy tudj dolgozni. Amint lesz munkád, csak a heti 2-4 font biztosítást vonják le, de ha átvesz a cég, vagy már nem a munkaközvetítő iroda alkalmazásában dolgozol, a biztosítás összegét visszakapod sok helyen ha nem vetted igénybe. Annyi "csalás" szokott lenni hogy az ott dolgozók időnként igénybe veszik a protekciót. Vagyis ismerőst, rokont előnyben részesítenek bizonyos munkáknál.

2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves utolsó!


Mint írtam:


"A magyar közvetítőket felejtsd el, mert lehúznak és átvágnak!


Az angol közvetítőket is, mert ők is, de ők legalább NEM vágnak át! "


Ha angol közvetítői irodáról van szó, ők nem vágnak át, de lehúznak és ez tény (nyilván nekik is fizetés kell, érthető)! A fizetésedből a közvetítő irodának megy az órabérből 0,5-1font (havonta így 80-200font a fizetésből), néha több is!


A magyar közvetítők meg átvágnak, csak a pénzt szedik le, sokszor 30-40ezreket előre, ha nem többet! 100 ilyen magyar közvetítőből 2 tisztességes! Megjegyzem, SAJNOS ez a tapasztalat!

2012. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 01:15

Példa hogy mennyivel húzzuk le a dolgozókat.

Irodai takarítás: A cég nekünk 6.50 font/óra fizet. Mi ha találunk megfelelő embert 6.19 font /órát fizetünk.

Igaz van levonás, hiszen a mi sikerünk az általunk közvetített dolgozók sikereiből van. Ez tény. De nagyon kevés az olyan cég aki nem vesz igénybe fejvadászt vagy munkaközvetítő cégeket.

2012. nov. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Örülök neki, hogy ennyit vontok, ennyiből nem is tudtok többet vonni, mert a minimál alá nem mehettek tudtommal (lehet nem így van, 6,19 a minimálbér), ha magasabb lenne az órabér akkor arányosan többet is vontok, amit leírtál az a minimum! Elhiszem, hogy véded a munkahelyed, de akkor is jobb Önállóan szerintem!


Én azt tudom, hogy ismerősöm 7,50be van irodán keresztül és 6,60at kap amiből még az állam is von valamennyit, és Ő is keres melót, hogy szabaduljon az irodától!


Kezdésnek viszont gyorsabb munka találási lehetőség, ez is igaz!


Bár én kiérkezésem után másnap szétdobáltam 50CV-t a neten és személyesen, 3nap múlva már kezdhettem is, ez volt augusztusban, szerencsém volt!

2012. nov. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!