Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XL SD hibát...

HTC Sensation XL SD hibát jelez, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy fent említett Sensation XL-em. Szervizben volt a fizikai gombokat cserélték. Amikor haza hoztam és feltöltöttem, akkor be is kapcsolt, és a gyári beállításokkal kezdte a dolgokat, tehát a nyelv kiválasztása stb... Már gyanús volt hogy a rengeteg nyelv közül nem lehet választani mert csak az alapvető nyelvek voltak. Angolra rámentem (mivel magyar nem szerepelt a listán) és amikor bekapcsolt, akkor észre vettem hogy a memóriáját nem ismeri fel.

SD card unmounted felirat van mindenhol. Tehát a Telefon nem ismeri fel a memóráját, mivel ebben ugye nem cserélhető, hanem beépített belső tárolója van.

Mit lehet ilyen esetben tenni? Ez hardveres vagy szoftveres hiba?

Egyébként minden más tökéletesen működik.



2014. márc. 17. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!