Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 625 vs. Sony...

Nokia lumia 625 vs. Sony xperia sp?

Figyelt kérdés
nokia mellett erősen szól, hogy kb 20 rugóval olcsóbb... mindkettő op rendszer tetszik, az alapján nem tudok választani. szerintetek?
2014. márc. 20. 08:22
1 2
 1/18 Wadmalac ***** válasza:
25%

Hát azért az android szélesebb lehetőségeket ad, kérdés, hogy te kihasználnád-e.

Nekem speciel olyan a WP, mintha bokszkesztyűben kellene zongorázni és még a zongorabillentyűből is kevés van. :)

2014. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Nyúlós lónyál ***** válasza:
25%
Szerintem a 625 Lumiák közül nem egy jó vétel.
2014. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

"Hát azért az android szélesebb lehetőségeket ad"


ez az átlag felhasználóknál a launcher és a háttérkép cserénél ki is merül,persze ha szakfórumokon szoftver moddolásokra vered akkor nem szóltam


lehet ellfogult vagyok de még mindíg nem tudok megbízni az androidos mobilokban, az alsót kivéve minden árkategóriában végigzongoráztam már a "jobb" modelleket

de nekem a wp jött be legjobban

a 625 meg éri az árát,a 8,1-es 3 column support uttán meg mégjobban fog kinézni a kezelőfelület

az sp felszereltségben 1-2 helyen ugyan jobbnak mutatkozik de talán nem annyival amennyivel többe kerül

625nél legjobban a ram szúrja a szememet de mivel wp így talán majd csak 1-2 játékról kell lemondaniod a közeljövőben

2014. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Wadmalac ***** válasza:

"ez az átlag felhasználóknál a launcher és a háttérkép cserénél ki is merül,persze ha szakfórumokon szoftver moddolásokra vered akkor nem szóltam"

Nem verem semmire.

Csak nézz körül itt a GYK-n, androidra a "van olyan app, hogy..." és a "meg lehet csinálni ezzel a telóval azt, hogy..." kérdésekre 95%-ban igen a válasz, ez WP esetén max a fele (IOS esetén ez kb. 70%, csak erősen zsebbe kell nyúlni a megoldáshoz).

Ennyit számít egy nyílt forráskód. Máris a fél világ kompatibilis, hardver- és szoftver-kérdésekben is.

2014. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezért pedig laggal és fagyásokkal fizetsz...

Használja aki szereti...

2014. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Wadmalac ***** válasza:

"Ezért pedig laggal és fagyásokkal fizetsz..."

Utálom amikor ilyen megokolatlan sztereotípiákkal dobálóznak.

A hardverigény természetesen magasabb, mint egy "butább", kevesebb dologra képes rendszernél.

Az már a gyártók hibája, hogy olyan készülékekre is ráhúzzák, amelyek nem teljesítik az alapvető feltételeket. Olcsó húsnak híg a leve. Meg arról sem a google android-fejlesztői tehetnek, ha az egyes készülékgyártók elszúrják a specifizált romot.

Az F1-es motor az F1-es kocsiban teljesít jól. Ha kispolszkiba gyűröd, tutira a gyári trabi az üzembiztosabb. Ettől még nem az F1 motor xar.

2014. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na látod? Teljesen igazad van

Es ezert van 795 darab sp reset tutorial az interneten...

Ugyh továbbra sem értem hogy ez mitől sztereotipia

Mellesleg ha csucs eszközökön fut a rendszer pl note 3

(tudom nem a legjobb pelda)

De az élő tesztvideójában a 3 napos készülék a 10.percben ugy beakadt hogy restart kellett neki

2014. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Jó politikus lennél, a statisztikának csak a neked jó részét emeled ki.

Mintha Lumiában nem lenne néha olyan, ami már a boltban xar.

Ez ilyen játék, eladnak több millió darabot, de a neten nem az a 99,9999% fog irkálni, akinek jó, hanem az a pár, akinek rossz. Ettől még az a típus nem rossz.

Mint ahogy az android sem.

2014. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

okés, van 10 db lumia 625 reset videó is a 700 sp-s videó mellett

nem csak a jó részét emelem ki

az sp nél is erős a olcsóhúshatás

sim nélkül wifivel használva, összesen 11 appal másodtelóként a menü is szaggat,napi restartokkal

625-öm pont nem volt de használtam 520-at , ugyanazokat az appokat megtaláltam mint amit droidon használok vagy pótló alkalmazásokat és egyszer nem akadt volna be

és az egy 19 ezer forintos wp

2014. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Wadmalac ***** válasza:

Jajmár, most mondjuk EZ alapján köpködjek én is?

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


"lehet ellfogult vagyok..."

Az bizony, nem kicsit.

:D

2014. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!