Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a jó nekem?

Milyen telefon a jó nekem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és nem tudom, nekem milyen telefon illik.

Ne értsetek félre, nem akarom a legdrágább, legjobbat.

Sonyt szeretnék amúgy.

MELYIK TELEFON LENNE AZ NEKEM, AMIT AZ ÉN KOROMBAN VISZONYLAG JÓL KIHASZNÁLNÉK, ÉS ELÉG LENNE?

Szóval a lényeg hogy nem a legjobb kell, hanem az ami a 15 éves fejemnek pont jó.

De persze tudjon, és az Android minimum 4.0 legyen


2014. márc. 20. 21:37
 1/8 anonim válasza:
32%

"Szóval a lényeg hogy nem a legjobb kell, hanem az ami a 15 éves fejemnek pont jó.

De persze tudjon, és az Android minimum 4.0 legyen"


már itt buktad b+...

1. 15-éves fejjel én tanulnék hogy majd magamnak tudjak venni telefont és ne a szüleim vegyék..

2. minimum 4.0? akkor már el is felejthetjük az olcsót mert azok sose voltak olcsók..

3. ha én mondok valamit te úgy is kitalálod hogy mért nem jó...

2014. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egy Xperia M vagy L, ha nem túl drága üzlet. Nincs vészes ára, és itt kezdődik az a Sony, amire megéri befektetni.
2014. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez annyira szimpatikus kerdes lenne ha az utolso sor nem lenne ott.
2014. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na jó mindegy nem úgy gondoltam, nem fontos csak jó,lett volna ha már az lenne rajta.

AMÚGY MEG NEM TUDOM MIT VAGYTOK ÚGY ODA MIKOR MÁR egy SAMSUNG GALAXY YOUNGON is 4.1 FUT -.-"

Legalább én elgondolkozok azon hogy mi jó nekem, nem rohanok anyuhoz apuhoz hogy iphone 5s kell.

Mellesleg 5-ös tanuló vagyok.

2014. márc. 20. 22:22
 5/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ejj, de szól az irigység egyesekből. Hehhehe.
2014. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sony xperia SP. tökéletes , és 1-2 évig még jó is lesz . Vagy Nexus 4, vagy kicsit gyengébb ,de szintén elég jó LG OPTIMUS F6
2014. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, az SP nagyon tetszik, az lesz!
2014. márc. 21. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Sp és Fluor
2014. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!