Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-ra...

Samsung Galaxy S Advance-ra hogy kell feltteni a Jelly Bean Light romot?

Figyelt kérdés
Most a sima Jelly Bean van rajta de nagyon szar.Fagy lassú,kikapcsol,gyorsanmerül stb. Viszont láttam hogy van ez a "light" fajta rom ez elvileg sokkal gyorsabb stabilabb már találtam magyar oldalt de ott nem írták le hogy kell felrakni.Már letöltöttem a fájlt csak ebbe semmi olyan fájl nincs amit az odin elfogadna.Ezért fordultam segítségért ide. A normális,segítő vélaszokat köszönöm. :))

2014. márc. 21. 21:31
 1/1 Feci82 válasza:
Felteszed ide azt a linket, ahol találtad ezt a light verziót? Ugyanez a problémám nekem is az advancel. Havonta viszem a szervizbe frissíttetni a szoftvert...
2014. márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!