Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy androidos...

Szeretnék egy androidos telefont venni 25-ezer ft-ért meik a legjobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sony xperia u-t akartam venni de azt halottam hogy sok gond van vele pl: lefagy meg hasonlóak... ( megérné megvenni? )


Ajánlanátok ebben az árban androidos telefonokat 2-magos-t ha lehet írjátok le hogy miért ajánlanátok az adott telefon


Kössz


2014. márc. 22. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

25 ezer ft-os kategóriában nincs olyan android ami ne "fagyna meg hasonlóak"

még 70 ezresnél is előfordul

ennél a rendszernél mélyebben zsebbe kell nyúlni ha a stabilitás a fontos

2014. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az U nem 25 ezer. Az Xperia M és L kategória, azok viszont nem kevéssel jobbak. Amúgy tényleg nem jó ötlet az U. 30 ezer körül van Huawei Ascend Y300, az még nem olyan rossz. Ez alatt ne vegyél Androidos telefont.
2014. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nos engem nem nagyon érint ha 1-2-er kicsit lassú vagy esetleg lefagy a lényeg hogy jól bírja a dolgokat pl : játék meg iesmik is jól fussanak rajta nem kell csúcs kategóriás telefon csak nem szeretnék olyan telefont venni ami 1-2 hónapon belül kinyul vagy nagyobb gondok lesznek vele...
2014. márc. 22. 14:42
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:

40 alatt csak a Huawei Y300-on lehet gondolkodni. Windows Phone esetében a Lumia 525 lehet jó vétel, kifejezetten olcsó és megbízható.

A következő kategória 60 körül van, Xperia L, Optimus F6 a fő képviselői.

2014. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!