Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetésesen hogy van ez az...

Előfizetésesen hogy van ez az emeletdíjas sms fizetés?

Figyelt kérdés

Telenornál vagyok lepaktálva előfizetésesen egy olyan csomagban ahol egy bizonyos keret van megadva, azon túlépve emelkednek a percdíjak...

Nos ha én emeltdíjas sms küldök azt hogy vonják le, úgy hogy kövi hónapban mikor az előfizetéses csomagot vonják le akkor egyben vonják le a plusz emeletdíjas sms árát is?

És ha emeletdíjas sms túlépi a keretet akkor az miatt emelik az előfizetéses percdíjamat is?


Remélem érthető voltam! :D


2014. márc. 22. 20:23
 1/1 Tengor ***** válasza:
Olvasd el a szerződésben v. ha az bonyolult kérdezd meg a szolgáltatót! Az emelt díjas szolgáltatásokat általában külön kalapban kezelik és más feltételek vonatkoznak rájuk, mint a normál SMS-ekre.
2014. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!