Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus dilemma? Melyiket vegyem?

Nexus dilemma? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lecserélném a sony xperia sola telefonom valamilyen nexusra.(Azért ilyen drágára,hogy ne kelljen lecserélni már 1 év múlva)

A probléma csak az, hogy ha gsm-től is veszek nexus 4-t,akkor is csak kb 95 ezerért tudok EU-s (régió) telefont venni.

De ha rádobok még egy kicsit, akkor (gondolom) 110-120 ezerért remélem tudnék szerezni szintén EU-s nexus 5-t.

A kérdés hogy nem túl régi e a nexus 4 vagy melyiket vegyem. Leginkább tanácsokat kérnék, köszönöm.



2014. márc. 22. 20:33
 1/10 |Orfeusz| ***** válasza:

Nem túl régi, bőven jobb a mai középkategóriánál is, és ugye ezek nem öregszenek.

Másrészről az 5 klasszisokkal izmosabb, és fejlettebb minden tekintetben. Ráadásul Németországban 105 ezerért dobják utánad a 16 gigás verziót (32GB 120E). Még vám meg áfa se jön rá.

2014. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
"Azért ilyen drágára,hogy ne kelljen lecserélni már 1 év múlva" - Ha csak ez a 2 jöhet szóba, akkor egyértelműen az 5-t mondom, de ha esetleg 130 ezerig fel tudsz menni, a Sony Xperia Z1 még annál is sokkal jobb! :)
2014. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

aha, a kis xar triluminos kijelzővel...

meg a támogatásban is messze elmarad a nexustól.

egyértelműen nexus 5.

2014. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, szval még esetleg tudtok mondani megbízható websopot vagy gsm boltot ahonnan EU-s készüléket lehetne venni . (Nexus 4, 5)
2014. márc. 22. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

[link] 1+1 év HU gar 82 850 Ft

[link] 80e

nexus 5

[link] 104e

2014. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ujgsm.,vip-phoneról se olvastam sok jót, így nem bízom meg bennük annyira, a bétel pedig ázsiai nexus 4-t akart eladni 93 000-rt amiért sztem már bőven európait kéne adniuk.
2014. márc. 22. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Én több, mint fél éve vettem 94ért a Nexus 4-emet, szóval viszonylag "drága" helyet nézhetsz.

Valami kis üzlet volt a Blaha környékén...


Ezekkel a boltokkal sem lehet annyira ráfázni, mivel tök ugyan azt a cuccot adják, ugyan olyan garanciával.

2014. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, az igaz, hogy én Amerikai modellt kaptam...

De a töltő kompatibilis (110-230at ugyan úgy viszi), plusz adtak hozzá átalakítót, hogy be is lehessen dugni.

Kb 2x ha használtam a saját töltőjét, van itthon egy halom micro usb-s töltőm, az 5V az 5V és amperben nem kell neki sok.

2014. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, csak ennyi pénzért azért az ember már nem akar így úgy trükközni. Csak van egy csomó olyan pont a vásárlásban, ahol könnyedén át tudnak vágni.
2014. márc. 22. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
az új gsm-et azért írtam mert én onnan rendeltem a telóm (sony xperia L) és minden rendben volt igaz már rég
2014. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!