Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van kb. minden 10....

Honnan van kb. minden 10. embernek iphone-ja?

Figyelt kérdés

Gondolom van aki megteheti. De akik pl. a buszon vannak? nekik kocsiban kéne utazniuk... nem? Vagy van olyan oldal ahol extra olcsón meg lehet venni? Ha van olyan oldal akkor tudnàtok linkelni?

köszi!



2014. márc. 24. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy a korábbi modellek mai viszonylatban aprópénzért megvásárolhatóak használhatóan...a gond pont ott van, hogy valaki egyből azzal párosítja az iPhone-t, hogy drága, oszt biztos részletre vette...nekem volt egy iPhone 4-em, 60ezerért megvettem 2 éve, decemberben eladtam 45-ért, és karácsonyra ki lett pótolva egy 4S-re. nem kell többszázezrekben gondolkodni.

Amúgy is, ha valaki részletre venné, az se járna jobban, hiszen amellé még vállalnia kell egy jó drága előfizetést, szóval azt is csak olyanok veszik, akiknek mondjuk szükségük is van arra, hogy 13ezres havidíjas előfizetéssel és amellett párezer Ft-os havi törlesztőrészletet be tudják vállalni. szóval elég, ha szétnézel hardveraprón, és megtalálod. újonnan meg semmit nem tudsz megszerezni extra olcsón, kivéve, ha nem eredeti, vagy mondjuk hibás/lopott.

2014. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!