Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 610-es telefonomna...

Nokia lumia 610-es telefonomnak betört a képernyője. Mennyibe kerül a javítás? (körülbelül)

Figyelt kérdés

Semmit nem érzékel, fullra betört az egész. Csak ki be kapcsolgatni tudom de már a pin kódot sem tudom beírni. :(

Garanciám csak 1 éves, ami lejárt. Mennyibe fájna kb a kijelzőcsere?



2014. márc. 25. 14:44
 1/5 b95 ***** válasza:
Maga a kijelző is károsodott, vagy csak az érintőpanel?
2014. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem csak az érintőpanel
2014. márc. 25. 17:00
 3/5 b95 ***** válasza:

Akkor valószínűleg elég az előlapot cserélni.

A neten fellelhető képek alapján az érintőpanel egybe van az előlappal.

Maga az alkatrész olyan 2-3k lehet, a szervíz költsége szintén annyi kb. szóval olyan 6k szervízben.

Bár nem tűnik bonyolultnak a szervízelése, és ha a gari úgyis lejárt, akkor meg lehet csinálni „maszekban” is, viszont akkor az alkatrészről gondoskodni kell.

2014. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b95 ***** válasza:

Most látom csak: a panel jóval drágább, mint hittem.

[link]


Talán jobban jársz, ha próbálsz szerezni egy hibás darabot olcsón, aminek jó az előlapja.

2014. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
te idiota h torted el?? baltaval csapkodtad?? maglyara...
2015. máj. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!