Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L miért lett halk...

Sony Xperia L miért lett halk minden, miért gagyi az ébresztőóra, és hasonló kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap vettem egy Xperia L-t, a kezdeti idegenkedés után egészen megszerettem, nagyon durván jó minőségben, hangosan játszotta le a számokat, de most hiába van elvileg maxra véve, tök halk, és az ébresztőórában a "riasztás hangja" gombra nem lehet koppintani, az alapértelmezett csengőhang van, ez szürke is, nem fehér, mint amikre lehet koppintani.

A speciális riasztási beállításokban a stílusbeállításokon belül hoztam létre két új stílust zenével, tegnap még zenével működtek egy ideig, aztán magától átváltott tök halk pittyegésre, hiába van elvileg a Walkmanből zene kiválasztva.



Ha valaki tudna segíteni, végtelenül hálás lennék érte!


2014. márc. 26. 09:49
 1/1 anonim ***** válasza:

enyémmel is ugyan ez van csak nem mindig.enyém galaxy y.

kapcsold ki és kapcsold be:) én is azt szoktam.utána kb várj 10 percet.ha akkor sem jó akkor vidd vissza:)

2014. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!