Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon legyen?

Milyen telefon legyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy xperia mini(ST15)telefonja van a nejemnek.Nagyon jó kis telefon de már megérett a cserére.Hasonló paraméterekkel rendelkező telefont keresek de nem igazán találtam ilyet.A kijelző 3,5-3,7-ig(lehet TFT is) a RAM mérete 786mb v.1gb,1magos 1gb v.2magos 1gb proci,kamera 5 v.8mp,min.8gb belső memória ami esetleg bővíthető.Nagyobb méretű telefon nem jöhet szóba.Köszi a segítséget.

2014. márc. 27. 10:45
 1/5 anonim válasza:
HTC Desire S S510e esetleg.
2014. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%

x magos 1 GHz-es proci, nem GB :)


Árkategória?


Az a baj, hogy 4 hüvelyk alatti telefont, amibe érdemes befektetni és megéri az árát, nem lehet venni, pláne nem a fenti igényekkel.


Az Xperia L ma már viszonylag kis méretnek számít. Az minden kritérium megfelel a fentiek közül, kivétel a kijelzőméret. A telefon viszont nem nagy, igaz, nem is Mini méret. De ilyen kis vastak hurkát már nem is kapsz. Egyébként élőben pofás darab, van benne valami nőies forma is.


Kisebb méretű, régebbi telefont találhatsz, amiben a belső tárhely is szegényes lesz, a kamera se üti a szintet, satöbbi, de eleve elavult lesz, amit kézbe kapsz. Kénytelen agy követni a trendet, ha tetszik, ha nem. Ma már nincs más alternatíva.


Ha hajlandó Androidról váltani, tudom még javasolni a Lumia 620-at. Az egyetlen, ami lényegében teljesen megfelel a fenti elvárásoknak, és még jó is. Árban és képességekben egyaránt.

2014. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Találtam egy ilyet:

[link]

Minden követelményednek megfelel. Kár, hogy feleannyit ér, mint amennyibe kerül.

2014. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi de egy kicsit régebbi típus(kb 1 idős) :(

#3 Értem a poént.Köszi:)

#2 Köszi a részletes infót.A Lumia620-as elgondolkodtató.A rádió viszont hiányzik.Ezt fogják frissiteni?

2014. márc. 27. 21:49
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Igen. Jön, sőt, információim szerint tudtommal a legutóbbi frissítéssel már jött is a rádió.
2014. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!