Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elgem van az androidból! Egy...

Elgem van az androidból! Egy iPhone 4S 8GB mennyire elég? Telefonálni és kész? Azzal elvileg nem lesz gondom!

Figyelt kérdés

Adott egy Sony Xperia P telefon. És utálom! Lassan 1 éve lesz meg, és ezerszer volt vele gondom! Sokszor hívásk közben befagy, és ujraindítja magát! Van, hogy 3x egymás után ujraindul!

Akkor sokszor befagy, nem reagál percekig majd megint észhez tér.

De utána keresve ez már csak ilyen a Sonynál!

Nagyon bosszant, mikor fel kellene hívnom valakit és magától lekapcsol, akkor ujraindul, és írjam be a pinkódot, feláll a rendszer meg ilyesmi, elmegy vele 3-5 perc még hülyéskedik!


És kezd elegem lenni! Azt mondják szervízben se tudnak vele mit tenni.


És lehet lecserélem egy iPhone 4S re azok nagyon drágák, de a 8gigás elfogadható áron van. Az mire elég? Telefonálni és kész gondolom. Ami 5 giga felhasználható.

De most meggondolom, hogy kell-e nekem a sok játék meg app a telefonra, max a navigáció meg a net, és 1-2 zeneszám többi nem!

Vannak haveroknak iPhone telefonjaik, és kérdeztem, egyik se hallott ilyenről még iPhone körben, hogy ki-be kapcsolgassa magát a telefonja!


Szóval kérdésem: Egy Apple iPhone 4S 8gb os verzió az nem nagyon fog produkálni olyanokat hogy ki-be kapcsolgatja magát, meg lefagy hívás közben, csörgés közben?

Mert bosszantó tud ez lenni!



2014. márc. 27. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van Iphone 4s az még egyszer se fagyot akadot ha sok alkalmazás volt megnyitva, úgy nagyjából nem ismerem azt a telefont de tudtommal az IOS az nem fog akadni fagyni semmit. Szerintem neked bőven elég lesz a 8 GB hely:) egy két komoly játékra is szerintem.
2014. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én iphonom 4s-em már 3 éves lesz és még sosem fagyott le. Ha nem ejted be vízbe, akkor az a telefon nem fog téged cserbenhagyni.
2014. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Én 8 gigásat nem vennék. Most egy 16gigás 5s-em van, de 1 hónap alatt több mint 8 gigát lefoglaltam a tárhelyéből, pedig nincs rajta játék, csak fotók, videók, 3-4 albumnyi zene.

Mondjuk ha viszonylag gyakrabban lemented róla a cuccaidat akkor azért el lehet lenni 8 gigával is, de az nagyon szűkös lesz, ez tuti.

2014. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
A Sony rendre cseszi el a frissítéseket. Droidom van, nem fagyott még. Mondjuk sony akkor sem kéne, ha ingyen adnák. Az a 8 giga max 5,5. Semmires nem elég.
2014. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is iPhone 4-s-sem van sosem fagyott , akadt , indít újra . Szerintem vedd meg a többi telefon márka GAGYI
2014. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!