Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kepzelodtem! Van itt...

Nem kepzelodtem! Van itt olyan, aki szinten tapasztalta ma ezt? (folytatas lent)

Figyelt kérdés
13:35 korul felhivtam a tesomat, es meg fel se vette a telefont de szurkolotabort meg dobolast hallottam a telefonomban. Es nem kepzelodtem, megmutattam tobb baratnomnek is. Felhivtam meg 3 embert, ott is ugyan ez ment. Valaki nem tudja, mi lehet a telefonommal?? Nagyon idegesito

2014. márc. 27. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valami ostoba mobilszolgáltatós marketingfos?
2014. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Most mar nem hallani, de kb fel oran keresztul ha hivtam valakit, akkor ezt hallottam.
2014. márc. 27. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk más volt még nyári táborban.. egy osztálytársamat egy szám hívogatta, majd mikor felvette, akkor ilyen vonatzúgás, meg mindenféle hang volt.. háttérzajok nagyrészt.

Kiderült később, hogy egy hívás-automata ment gallyra.. egy cégé volt a telefonszám.

2014. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem igy volt, hanem ugy, hogy hivtam tesomat, es meg fel se vette a telefont, mar hallottam ezt a szurkolast meg ilyen szarokat
2014. márc. 27. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hangokat hallasz amíg nincs kapcsolva vonal, az komoly gond fordulj orvoshoz...
2014. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!