Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolással garivesztés...

Rootolással garivesztés nélkül visszrakhatom a 4.3-at 4.1.2-re ( Xperia SP )?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, telenoros vagyok, karácsonyra kaptam, de mióta felraktam a 4.3-at borzalmasan használhatatlan a telefon. Felháborító, hogy sz@r rendszert adnak ki és még lehetőséged sincs a visszacsinálásra, csak ha elvész a garancia. Több helyen is olvastam, mindenhol mást írnak, hogy elveszik a garancia rootolás után meg hogy nem. Unrootolással megmarad a garancia? Vagy gyári resettel?

2014. márc. 27. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kellene nulláznod a számlálót a recorvery-ben, mert unroottol még nyoma van annak, hogy rootolva volt korábban és az garancia vesztéssel jár. Szerintem vidd be egy szervizeshez, pár ezerért megcsinálják, ha megér annyit Neked.
2014. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nincsen rootolva a telefon! Csak elmélkedtem róla, hogy megúszhatnám a garanciavesztéstől tartott félelmem, ami igazából az, hogy ha elveszteném a garanciát, és valami történne a telefonnal mehetne a kukába 3 hónap után..
2014. márc. 27. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
wtf? nem kell rootolni ahhoz, hogy vissza tedd 4.1-re . kell egy flashtool progi, meg xda.com-on nézz 4.1 rom-ot SP-re. ez a garit se veszi el
2014. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De a ROM-olás alapból nem garanciavesztés?

Ha megkérlek tudnál linkelni egy konkrét útmutatót ehhez az egész flasheléshez? 12.0.A.1.254 ez a firmware volt 4.1.2-n mikor megkaptam a telefont.

2014. márc. 27. 19:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Yes It will void your warranty, Before flashing that rom you need to unlock your bootloader that mean your warranty will void.

If you don't wanna lose your warranty go to a service center.


Ezt dobta az orromba a flashelésről.

2014. márc. 27. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
hitetlenkedjél akkor még jó pár napig. és inkább kérdezd meg mobilaréna fórumon ezt . ja meg nézz szét jobban
2014. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kössz a semmit
2014. márc. 27. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Rootolás miérr járna garanciavesztéssel? Nem bontod meg vele a telefont.

Számlálót nullázni? Én még csak nem is hallottam ilyenről sony terén.

Azért ha kukacoskodik a viszonteladó, vidd el a sonyhoz ott még mindig érvényesítheted a garanciát.

2014. aug. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!