Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beépített aksi hamar merül,...

Beépített aksi hamar merül, garancia erre kiterjed?

Figyelt kérdés
Semmi nem fut ( wifi, mobilnet, fényerő kilőve) mégis reggelre lemerül. Xperia solárol van szó, szóval az aksi se kivehető pedig inkább vennék egyet mintsem szórakozzak egy hónapot a szolgáltatóval. De kérdés, erre kiterjed a garancia? :)

2014. márc. 27. 21:57
 1/8 b95 ***** válasza:
39%
Elvileg arra is vonatkozik a gari.
2014. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert ez nem hiba. Okostelefon, ennyit tud az akksija.
2014. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Nézd meg, hogy mi van a garancialevélben feltüntetve, mivel általában az akkumulátorokra kevesebb ideig vállal garanciát a gyártó, mint magára a telefonra. Az pedig nem igaz, hogy ennyit bír, én egy Lumiát nyúzok, mégse kell töltenem minden nap. 2-3 naponta szoktam csak tölteni, pedig nem kímélem.
2014. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a wp az egy más oprendszer, az sokkal jobban tud gazdálkodni az energiával. az android rendszer meg sokkal több erőforrást igényel még a háttérben is. ennek ellenére az tényleg nem életszerű, ha 100%-ról éjszaka alatt lemerül, mert ha tényleg semmi nem megy, akkor maximum 10%-ot merülne rossz esetben. a garit én sem tudom, de bemész, és megkérdezed, de szerintem is esélyes, hogy ha van is rá, akkor nem annyi, mint maga a készülékre, mert ne hagyd magad becsapni, szinte biztos, hogy lesz 1 szervizes, aki rákérdez, hogy első formázó töltés megvolt-e...
2014. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 b95 ***** válasza:

Most az tökmindegy, hogy okostelefon-e, ha este lerakja, de reggelre lemerül, úgy, hogy nem is használja, az bizony hiba.

Az akku a telefon része, szóval arra is kéne hogy vonatkozzon a gari.

2014. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen vonatkozik,nekem,ketszer csereltek egy even belul,es most vegre minden renben!:)3-4munkanap alatt megvoltak vele:)
2014. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
király, köszönöm a válaszokat. :)
2014. márc. 31. 16:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Most néztem, hogy a beépített aksi is felvan púposodva... Azt nem fogják rámfogni, hogy én hibám? ( bár hogy lenne, de a telenor csak ilyen.)
2014. ápr. 6. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!