Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S/SP? (Egyáltalán...

Xperia S/SP? (Egyáltalán ajánlott telóval kiváltani a navit, vagy vegyek külön egyet? )

Figyelt kérdés
Kérdésemre, hogy milyen telefont vegyek, ezt ajánlottátok. A leírásában viszont az szerepel, hogy tartós navizás esetén nagyon felforrósodik a hátulja. Egyáltalán ajánlott telóval kiváltani a navit, vagy vegyek külön egyet? Ritkán kellene, de akkor előfordul 6-8 órás igénybevétel is.
2014. márc. 30. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint inkább a külön navit ajánlanám.

Nekem is van a telefonon 2 program de ez arra jó,hogy legyen mihez nyúlni ha esetleg a garmin navival történne valami.

2014. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk Nokia lumia van,abban gyárilag van navigáció,és nagyon jó,fölösleges mellette másik navi,

-mi vettünk egy szivargyújtós töltőkábelt a telóhoz,azt így akár egész nap is vidáman elnavigál a nokia,

2014. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ritka használat mellett szerintem kiválthatná, bár én is külön navit használok, de én mondjuk kaptam munkához, magamtól valószínű nem vettem volna.
2014. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!