Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus F6, Sony Xperia L,...

Lg Optimus F6, Sony Xperia L, Sony Xperia M, Samsung Galaxy Ace3 ezek közül használói véleményekre lennék kíváncsi? Melyiket érné meg megvenni?

Figyelt kérdés

Telefon használói véleményekre lennék kíváncsi,hibákra,előnyökre hátrányokra,akinek ilyen készüléke van azt megkérném hogy írja le a véleményét róla! :)

De bármilyen információ jöhet :)



2014. márc. 31. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Optimus F6 előny: legszebb kijelző az összes közül, és lesz rá KitKat.

Hátrány: maga a telefon és a szoftver kinézete is undorító (de ez ugye relatív)


Xperia L előny: legjobb kamera az összes közül, kijelzője pedig a második legjobb.

Hátránya nem igazán van, de mondjuk legyen az, hogy lehet Android 4.2.2-nél már nem lesz rá újabb (nem tudni, de erre mindig van esély)


Xperia M előny: van rá 4.3

Hátrány: nagyon ronda kijelző, nem a legjobb kamera


Ace3 előny: van benne LTE

Hátrány: Samsung (=kívül-belül ronda)

2014. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia kb. 3 napja kaptam egy F6-ot nagyon jó kis gyors telefon pozitívum,hogy LTE képes van előlapi kamerája,elég nagy telefon én a három közül mindenféleképpen ezt ajánlanám! :)
2014. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ja és az akkumlátora az F6-nak a legjobb ha nem basztatod egész nap akkor kb 3 napot kibír!
2014. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az F6-tól azért félek mert LG nem tudom telefonok terén mennyire tapasztalt gyártó

Xperia-ból akkor maradna az L

Ace 3 hát ronda azt írta valaki,de ha megbítható nem gond :)

Eddig F6-a befutó,csak menyire megbízható???

2014. ápr. 1. 12:52
 5/8 anonim válasza:

Én pár hete kaptan F6-ot.

Hosszas mérlegelés után döntöttem emellett. A kamerája jó, az akksija erős és dicsérték a t-mobile-nál is. Csak jót tudok mondani róla, előtte nem volt lg telefonom, és én is aggódtam, milyen lehet ettől a gyártótól. De nagyon tetszik, a kinézete is :)

2014. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az LG mára szerintem egy nagyon megbízható cég lett és ez a telefon meg szinte tökéletes,hogy le a kalappal az LG előtt! :)
2014. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Xperia L a legjobb

L mint legjobb :)

2014. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
F6!!Nekem 1,5hetes és imádom nem adnám oda semmiért.Nagyon jó mindkét kamerája,gyors,és az aksija is nagyon sokáig bírja (nekem 2 nap de én folyamatosan zenét hallgatok rajta és nyomom a fészt:D) Annyi a hátránya szerintem,hogy a hátlapja könnyen karcolódik,én is nagyon vigyáztam rá,mégis megkarcolódott szóval vettem rá tokot:D
2014. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!