Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Nokia Lumia...

Hogyan lehet Nokia Lumia 520-ra androidot telepíteni?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket írjátok le ha lehet részletesen!

Illetve hanyas androidot raknátok rá?

Ha lehet segitsetek mert nem jó nekem ez a window!:(



2014. márc. 31. 23:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Én a 6.2.11-t raknám rá. Időutazásnak is jó, a te agyadnak is megfelel.


Elégedj meg azzal ami van :)

2014. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Akkor nem lehetséges?

Mennyiért tudnám ezt eladni? Milyen androidos telefont tudnák az árából venni? (csak két napot használtam nem karcos)

2014. márc. 31. 23:51
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.


Ha kártyafüggetlen akkor olyan 30-33 ezret kaphatsz érte, ha hálózatfüggő akkor 20-25öt.

2014. márc. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De akkor az miért van hogy androidos telfonra lehet windowst tenni?

A microsoft oldalán olvastam!

2014. ápr. 1. 00:02
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
A MS oldalán te ilyen hekkelésekről (ha vannak is) nem fogsz olvasni soha, rosszul láttál. Néhány Windows Mobile készülékre lehet androidot hergelni, de ez nemhivatalos.
2014. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

Telefonoknál nem úgy működik, hogy csak úgy csereberéled az operációs rendszert, mint ahogy azt asztali gépeknél megszokhattad. Egyrészt minden egyes telefonra 100% testre kell szabni az adott operációs rendszert, másrészt bootloader általában zárt (Lumiák esetében is adott ez!), ami azt jelenti, hogy csak hivatalos firmwareket tudsz felrakni rá - nyilvánvaló, hogy egy Android alapú ROM (ha lenne ilyen, de nincs) nem ilyen.

Előző hozzászóló elég optimista volt, Telekomnál dominóban 30 ezer forint ez a telefon, megbízható boltban is 40 alatt van kártyafüggetlenül - nyilván ezek alatt tudsz csak megszabadulni tőle. Telefon is olyan, mint az autó: amit kihozod a boltból, már jelentős értékcsökkentést vagy kénytelen elszenvedni.

2014. ápr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként kíváncsi lennék rá, hol olvastad MS oldalán, hogy androidos telefonra Windowst lehet tenni.
2014. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Most nem találom de el linekelném!

Még két kis telefon kép is volt egy szürke színtelen és muatatott nyíllal egy lumiára amin a windows logója volt.

Azt hiszem így váltás más rendszerről windows pohnera!

2014. ápr. 1. 00:24
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

Ez nem azt jelenti, hogy lecseréled az operációs rendszert, hanem ha vettél egy új (természetesen Windows Phone-os) telefont, akkor hogy tudod az adataidat a régi (androidos) telefonról átmenteni.

2014. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem mernék rá meg esküdni mert hosszabbnak tűnt!

De hasonló.

De magyaráztátok el miért nem lehet?

A proceszor és az egész vas felépítés hasonló nem?

x86 os windows xpt lehet androidra tenni?XD

Találtam egy ilyen oldalt is részeletesen leírják mi kell :o

2014. ápr. 1. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!