Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone4-röl?

Mi a véleményetek az iphone4-röl?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a telefon de szeretném tudni, hogy milyen mert még nem próbáltam.:)

2014. ápr. 1. 18:30
 1/6 SylwerStone ***** válasza:
44%
Már nem érdemes megvenni. Elavult.
2014. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

ez egy nagyon jó készülék

retina a kijelzője és az ios7.1 frissítés óta pont olyan gyors mint újkorában, még úgy is hogy a 7.1 igazából az iphone5/5s oprendszere, az appstore-ban található MINDEN program gond nélkül fut rajta, nincs olyan mint az androidon hogy az egyik megy a másik akad


ár/érték arányban kb a legjobb most a piacon

2014. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

ez egy nagyon jó készülék

retina a kijelzője és az ios7.1 frissítés óta pont olyan gyors mint újkorában, még úgy is hogy a 7.1 igazából az iphone5/5s oprendszere, az appstore-ban található MINDEN program gond nélkül fut rajta, nincs olyan mint az androidon hogy az egyik megy a másik akad

2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jó ár/érték aránytól ez a telefon van a lehető legmesszebb.Újkorába se ért 50.000-nél többet most meg már csak szimplán "őskövületnek" számít.Ha iPhonet akarsz akkor minimum egy 4s de még inkább egy 5/5c.
2014. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az túlzás, hogy minden megy rajta, van 1-2 app, amihez a követelményben meg van adva, hogy legalább 2 magos proci A5 proci kell hozzá, de tény, hogy semmi gond nincs vele...árban sem, hiszen hasonló tudásút kaphatsz 10-15ezerrel olcsóbban, de nem biztos, hogy megbízható is lesz...ez legalább még mindig az.

természetesen ha meg van rá még egy kis keret, akkor inkább 4s...nekem is az van, de öcsém megkapta az i4-emet, és bár én még iOS7-tel szenvedtem, 7.1-en minden megoldódott. használt kategóriában meg jelenleg megbízhatóbb a 4s-nél, hiszen azoknál gyakoribb az akksiprobléma, illetve már előjött, a 3G-ből ismert wifi hiba is néhányon.

2014. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SylwerStone ***** válasza:

A sok IOS fan hogy le pontozott már :D

Emberek! Be kell látni, hogy egy Iphone sem lesz mindig piacképes

2014. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!