Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen még sosem történt...

Ilyen még sosem történt velem. Mi lehet a baj? Fontos :/

Figyelt kérdés
Az előbb épp játszottam a telefonomon (HTC Wildfire S) amikor egyszer csak kikapcsolt, pedig látszólag olyan volt mint mindig... De nem ez a szokatlan.. hanem, hogy egyszerűen nem is tudom bekapcsolni, mert egyfolytában magától bekapcsol(de csak a fehér háttér és a htc felirat látszik) majd ki kapcsol, és ha nem veszem ki az aksit akkor ezt csinálja az örökkévalóságig... ami még érdekesebb, hogy csak akkor "hülyül" így meg ha benne van a sim kártya.. kártya nélkül rendesen működik úgy, mint eddig... de nekem fontos lenne, hogy lehetőleg még most meg tudjam csinálni... nem tudom mi baja lehet... arra tudtam még gondolni, hogy múltkor csatlakoztattam egy számítógéphez(hogy töltsön) és a gépen megjelent a kékhalál képernyő.. esetleg a kettőnek köze lehetne egymáshoz? segítsetek légyszi minél hamarabb !

2014. ápr. 1. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kézenfekvő, hogy kipróbáld egy másik SIM kártyával, hogy kizárd annak a lehetőségét, hogy a SIM kártya romlott el. Illetve fordított próba, a te SIM kártyádat egy másik telóban. Ha másikban sem működik, nyert ügyed van. HA nem, akkor még sérülhetett a ROM, következő próba nekem egy Dactory Reset lenne. Ha még így sem jó...talán szervíz, de valószínűleg hardveres hiba keletkezett. Még mindég van lehetőség, másik ROM.
2014. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze Dactory reset = Factory reset, vagyis gyári állapot visszaállítása. :-)))
2014. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! máris kipróbálom :)
2014. ápr. 1. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszámolsz az eredményről?
2014. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, a sim kartyat at tettem masik telefonba ( Sony z20i) es mukodik, telefonalni is tudtam. A telefont is megneztem masik kartyaval, es as is mukodott. Ezutan visszaallitottam a gyari beallitasokat, majd ax eredeti telefonba visszatettem a simet, de meg igy sen mukodik.:/ mi lehet a baj? Mi a teendo?
2014. ápr. 1. 22:28
 6/11 Peti7 válasza:
Lehet hogy amikor a gép kékhalált kapott,a víruskeresője épp a telefonodon turkált a sim kártya adatainál,és valami el*úrt.
2014. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Peti7 válasza:
*valamiT
2014. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Es az lehetseges, hogy csak igy egy hettel kesobb jelentkezzen az az "elkuras"?

Amugy a masik telefonban meg normalisan mukodik :o

2014. ápr. 1. 22:53
 9/11 anonim ***** válasza:
És a tiéd is működik másik kártyával? Hát, ez igen érdekes eset.
2014. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezaz :/ csak egyutt nem mukodik a ketto.:/
2014. ápr. 2. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!