Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Android olyan jó akkor...

Ha az Android olyan jó akkor David Beckham-nek (és az összes többi celebnek) miért iPhone-ja van?

Figyelt kérdés

Az igazi gazdag celebeknek akiknek nem számít mennyibe kerül egy telefon, csak a minőség meg a tudás, nekik miért iPhone-juk van és nem valami Androidos 8 magos, 6"-os, fullHD amoled stb. "csúcsszuper" telefonjuk?


Én ezt nem értem!


2014. ápr. 4. 10:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%

ez szerintem egy nagyon rossz példa, és csorbítja a normális Apple userek valódi igényét.

Ugyanis itt jön az ténylegesen szóba, hogy divattelefon...ők ezért veszik.

de ha a pénznél tartunk, akkor meg teljesen egyértelmű a megbízhatóság...ugye vehetne jóval olcsóbban is Nexus5-öt(mert a referenciatelókon kívül akár milyen csilivili szarokat belevág a telefonjaiba például a samsung, nem lesz olyan megbízható, hogy azt vegyék...), de ha olcsó telefonnal mászkálnának, akkor kinéznék őket...kb. ennyi.

Amúgy is van aki direkt kap valamit, és használjad(például akit egy mobilszolgáltató szponzorál).

2014. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A válasz utolsó mondata az igazság.
2014. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Osynho ***** válasza:
Kedves kérdező? Milyen felmérés, statisztika alapján jutottál erre a következtetésre? Csak mert sok celeb rohangál nem-iphone-al. Viszont akkor sem értem, hogy miért akarod ezzel azt sugallni, hogy azért, mert páran valamit használnak, az azt jelenti, hogy a termék felsőbbrendű?
2014. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mert ők "menők".
2014. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Már ne is haragudj,de te magad ìrtad le. Nem számìt nekik pènz,hanem az Apple nekik egy hierarchiai eszköz. Hiába van túlmisztifikálva az a bizonyos alma( na most lepontoznak) azt meg,hogy a tudását nèzik nem tudom honnan a rákbòl szedted. Ezek nem èrtenek SEMMIHEZ. Azt mondanám nekik ,hogy szorzòzár mentes cpu vagy ,hogy szofter rootolás csak pislognának mint egy csimpánz akit szemen csapnak. Felhozok neked egy pèldát. Sok ember megveszi az előre összeszerelt számitògèpet.hkc tápegysèggel 4-8 gb rammal(mert a marhák csak ezt nèzik òrajelet ès cl-t nem) meg az úristen 2GB os videòkártyát mert hát az milyen marhajò!!(közben fingja sincs a magòrajel + fizikai òrajelről + meg nem mind1,higy ddr hányas az vga) rengeteg ember csak a felületes dolgokkal van tisztában mivel az òriás plakátokon csak ezek vannak òriási fekete fèlkövèr betűvel kiìrva tudod?nem szeretem az iphone-t. Volt nekem is... Nem volt rossz,de abbòl az árbòl vehettem volna egy sokkal jobb telefont ami nem visel annyi "respectet" ez már azòta nem divat nálam miòta rájöttem ,hogy akik ezzel gizdáznak azoknak nem is èrdekel a vèlemènye. Celebeket verd ki a fejedből,ne akarj olyan lenni mint ők. Legyèl inkább ember.
2014. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

az apple számítása bejött...egyszerűen a celebeknek remlámcélból adják a legújabb készülékeket, és a nép ezt látva, rohan venni, neki is olyan kell.


pedig, mint tudjuk..


tehát semmi más, mint reklám!

otthon, ahol senki sem látja, lehet, hogy pont samuja van..

2014. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Talán mert sok embernek fontosabb a stabil, vírusmentes működés, mint azt, hogy romolják-rootolják a telefonjukat.


Ja igen, nem csak a celebekről van ám szó, itthon a topmanagerek 80%-a iphone-t használ. A maradék 20%-on osztozik az android a WP-vel és a butatelefonokkal (!!).


Ha neked is fontos a stabilitás, biztos működés, az, hogy a mobilod tutira nem fog cserbenhagyni, mellesleg eszméletlen szép és minőségi készülékre vágysz, nem kell celebnek vagy topmanagernek lenned, te is megveheted az iphone-t.

2014. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ja.Mert ami nem Apple AZ MIND SZAR INSTABIL FOS!!hülyegyerek remèlem èrzed az iròniát.
2014. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Meg a másikfele,honnan veszed,hogy a topmanagerek 80%ának appleja van? Küld már el azt a cikket, hagy olvassam már el annak a hülye szerkesztőnek a nevét akinek ennyi ideje van és ilyen felmérést csinál. Ja hogy ilyen nincs is, csak hasra ütve kitaláltad ezt a marhaságot, hogy agy nélkül is tudjál érvelni, mert gondolod az emberek hülyék és mindent elhisznek? És mint fentebb is leírtam, akinek van pénzze és semmi lövése a műszaki dolgokról, az úgy is mind Apple-t fog venni, mert túl lett fújva az a márka. Keress rá a neten, milyen agymosottak ezek az Apple tulajdosok. Még amikor kijött az 5s indexen volt egy videó,ahogyan a tömegben ment az újságíró és olyan kérdéseket tett fel,hogy miért kell neked az 5S? miért nem jó neked a jelenlegi ? EGYIK SE MONDOTT ÉSZSZERŰ VÁLASZT! következő kérdés: Miben fog gyökeresen megváltozni az életed ettől a telefontól? IQmat válasz: Nem tudom, de jelentősen ! Na én valahogy így képzelem el azokat, akik elvakultan védik azt a márkát. Aláírtam én is ,hogy jó, De azért ez az elvakultság már nevetséges. Nekem Suzukim van, És van egy Bmw-s ismerősöm, aki szarrá fikázta a kocsimat, egyszer megállt neki a gyorsforgalmin és felhívott ,hogy húzzam ki onnan. Hát gondolod,hogy mennyire elküldhettem. Nem rossz a telefon, de az inkább egy STÁTUSZ SZIMBÓLUM, mint egy ár/ érték arány bajnok...
2014. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Topmanager vagyok, onnan:)


És ez a bmw-suzukis mese már annyira elcsépelt, kb 10 éve is hallottam már, ne kamuzz azért, hogy szimpatikusabbnak próbáld beállítani magad:)


Nincs baj az androiddal, DE ameddig a sebezhetőségek, vírusok 90-95%-a NEM az apple-t érinti, hanem az androidot, addig sok embert már ez önmagában is elrettent annak használatától.



Ja igen, napokban volt hír vezető hírportálokon egy ájfonos vírus léte. Ami ugyan CSAK jailbreakelt készüléken és egy spec warezprogival letöltve fordulhat elő, az egész mac-szcéna felhördült megdöbbenésében.


Androidon ez mindennapos, nulla hírértéke lenne, vírusok-kémprogramok ezrei vannak arra az amúgysem túl stabil platformra.

2014. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!