Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Android olyan jó akkor...

Ha az Android olyan jó akkor David Beckham-nek (és az összes többi celebnek) miért iPhone-ja van?

Figyelt kérdés

Az igazi gazdag celebeknek akiknek nem számít mennyibe kerül egy telefon, csak a minőség meg a tudás, nekik miért iPhone-juk van és nem valami Androidos 8 magos, 6"-os, fullHD amoled stb. "csúcsszuper" telefonjuk?


Én ezt nem értem!


2014. ápr. 4. 10:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit érdekes ,hogy én mondtam neked ,hogy ne hazudozz,hogy jobb színben tüntesd fel magad. Tudod ez egy nemrég megtörtént eset volt nem érdekel,hogy elhiszed -e vagy sem. szerintem 10 éve még kósza gondolat se voltál. Tudod a messziről jött ember mindig azt mond amit akar, itt GYIKEN mindenki Topmanager,sztárügyvéd meg kiskirály. Legyenek.Nekem a te munkád " ha igaz " egyet jelent azzal, hogy büdös neked a munka és semmihez sem értesz igazán. Még ,ha az is vagy , gondolod ,hogy te képviseled a topmanagerek 80%át ,hogy olyan állítást merj tenni ,hogy 80% uk azt használja? kicsit gondolkozz már el, mert még a fiammal is nehezebb dolgom van, még ő is százszor jobbakat tud mondani mint te.
2014. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Osynho ***** válasza:

69%-os válaszoló:


Neked még nem volt rendes androidos telefonod, igaz?


Ismered az összes itthoni "topmanagert", hogy ilyen következtetéseket le tudj vonni? De egyébként is, mit számít, hogy nekik az van? Mit bizonyít az?

2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Elég széleskörű, reprezentatív mintát tudok vonni az ismerettségi körömben előforduló okostelefonok/pozíciók/végzettségek szempontjából.


Tudod, ahhoz, hogy eme pozícióba eljussak, hány évig kellett tanulnom és hány egyetemen, külföldön és itthon is?


Ne gyere nekem azzal, hogy büdös nekem a munka, mert számodra csak a kétkezi meló létezik és az az igazi, pláne, hogy nem értek semmihez. Utóbbi különösen vicces, elnézve azt, ahogy írsz és ahogyan fogalmazol.


Miért frusztrál ennyire az iphone? Mi ez a vérgőzös indulat, ami a soraidból árad? Ezeken kellene elgondolkodnod.


De adok még egy kis gondolkodnivalót: van az embereknek egy nagyonnagy része, aki konkrétan letojja a specifikációkat, magok számát, megahertzeket. Nekik az fontos, hogy a telefon telefon legyen, ne fagyjon, ne kelljen újraindítani, romokat pakolni rá, hogy elfogadható sebességgel fussanak az appok, ne kelljen vírusirtóva vacakolni, ne kelljen a fórumokat bújni, hogy mit jelent X hibaüzenet, ne kelljen stresszelni, amikor arról olvas az ember, hogy új féreg/vírus/sebezhetőség bukkant fel és még sorolhatnám.


Én sem vagyok fiatal már, huszonévesen örömmel buheráltam a pocketPC-met, nokia kommunikátoraimat. Most arra van szükségem, hogy a telefonom kiszolgáljon és ne én legyek érte, hanem fordítva.



Osynho: Galaxy S és S2 volt, plusz a tévém is androidos.

2014. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Osynho ***** válasza:

"van az embereknek egy nagyonnagy része, aki konkrétan letojja a specifikációkat, magok számát, megahertzeket. Nekik az fontos, hogy a telefon telefon legyen, ne fagyjon, ne kelljen újraindítani, romokat pakolni rá, hogy elfogadható sebességgel fussanak az appok, ne kelljen vírusirtóva vacakolni, ne kelljen a fórumokat bújni, hogy mit jelent X hibaüzenet, ne kelljen stresszelni, amikor arról olvas az ember, hogy új féreg/vírus/sebezhetőség bukkant fel és még sorolhatnám."


Ezeknek az embereknek a többsége konkrétan letojja az összes többi alternatívát, úgy hallotta az iphone a király, meg ilyen tévképzetei vannak (kötelező rootolás, rom csere, akadozás, vírusok, stb), bármilyen tapasztalat nélkül. Pont ezért tök mindegy hány manager rohangál iphone-al és főleg a magyar piac irreleváns több szempontból.


Nem az iphone ellen érvelek (hiszen valóban jó készülékek), hanem a tudatos vásárlás, valamint az tapasztalatokra alapozott véleményalkotás mellett.


A Galaxy S2 pl egy jó telefon volt. Persze ne egy mai készülékhez hasonlítsd, ahogy egy Iphone 5S-t is egy csúcs androidos telefonhoz kell mérni.

2014. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Osynho: pont ez a baj, hogy mérheted a legfejlettebb androidoshoz de akkor is rosszabb az oprendszer maga, hiába a jobb technikai specifikáció ha az oprendszer egy rakás fekália


akármelyik iphone-t jó használni, az androidos erőművek meg akadoznak, fagynak, vírusosak sajna

2014. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
#16 te vagy a mintapéldánya az olcsó androidos paprikajancsiknak :D
2014. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Cseppet frusztrált.. Vajh miért?:)
2014. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Osynho ***** válasza:

"pont ez a baj, hogy mérheted a legfejlettebb androidoshoz de akkor is rosszabb az oprendszer maga, hiába a jobb technikai specifikáció ha az oprendszer egy rakás fekália"


Nem rosszabb az oprendszer. Ez hülyeség. Sőt, van amiben jobb! De nincs olyan, hogy AZ android. Vannak gyártók, vannak telefonok és arra írt egyedi oprendszerek. Tehát nem lehet általánosítani. Vannak valóban gyengébb megoldások, de ettől még nem igaz, hogy minden androidos telefon akad, fagy stb. A fekália kifejezés meg nagyban tükrözi a hozzáállásodat, tapasztalatodat. :)


"akármelyik iphone-t jó használni, az androidos erőművek meg akadoznak, fagynak, vírusosak sajna"


Ismét általánosítasz. Itt melyik androidos erőműre gondolsz? Hidd el, nincs tökéletes telefon, oprendszer. Láttam már akadozó iphone-t és létezik fagyás is. Nem kell szemellenzősnek lenni. És hogy mit jó használni, azt had döntse el a júzer. ;-)

2014. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Osynho: se időm se energiám tételesen végigmenni azon amit írsz

telefonokat árulok 15 éve, szervizelek 5 éve, flottákat üzemeltetek 4 éve

nem általánosítok

androidot tömegével hordják vissza hogy gondjuk van

iphonet tényleg csak szervizhibákkal, semmi olyan nincs hogy lassú, meg fagy és használhatatlan

én itt be is fejeztem a beszélgetést

neked van igazad

2014. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Osynho ***** válasza:
Legjobb válasz. :D Struccpolitika :D
2014. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!