Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Iphone 4S vagy...

Melyik a jobb Iphone 4S vagy galxy s3?

Figyelt kérdés
Nem olyan kérdéseket várok hogy: "ízlések és pofonok,kinek hogy,valaki szerint ez valaki szerint az döntsd el te" nem. Hanem olyat hogy szerinted melyik a jobb és miért.
2014. ápr. 5. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a papírformát nézzük, akkor Galaxy S3. Két dolog miatt:


1. Specifikációit tekintve ég és a föld a kettő, a Galaxy javára

2. Android.


De ennek ellenére, ha ebből a kettőből kéne választanom, akkor az iphonet venném meg, mivel az S3 egy féltégla. Túl nagy, a zsebembe se férne el.

2014. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4s, nekem 2.5 évig volt meg, most a barátnőm nyúzza, legfrissebb szoftver fut rajta.

" androidos teló után váltottam Iphone-ra. Legtöbb appalikáció, és játék itt van.

Olyan back up rendszer van alapból Iphone-ra, ami az androidra nincs, nem kell hozzá telepíteni semmit, csak összedugod a számítógéppel.

1 hónapja az 5s-t felraktam a gépre 1 óra alatt visszarakta az 1200 zenémet, több száz képet, még a nem fogadott hívásaimat is viber üzeneteimet is. Mindent. Sőt az összes játék mentésemet is.

NA ez nincs androidon gyárilag, csak ilyen-olyan programokkal.

Androidnál vagy megengeded a programnak, hogy mindenbe belelásson, vagy nem települ, iphone-on nem így van. Ott később is lehet tiltani, de nem kell megengedni semmit, a program működik.

Androidon nagy a testre szabhatóság.

2014. ápr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, 2 androidos teló...
2014. ápr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló!


Nem tudom mikor volt Androidos telód, de amit leírtál, az egy az egyben nem igaz.


1. A legtöbb alkalmazás és játék, ami az iPhone-on fizetős, az a google play-en teljesen ingyenes.


2. Egyetlen alkalmazással sem találkoztam, amit ne tudtam volna feltenni az androidos telómra, de az ipodomra igen.


3. A google végez minden backup-ot, a névjegyzéktől elkezdve, a dokumentumokon, zenéken és jegyzeteken keresztül, a fotókig, naptárig, stb... Minden adat a google fiókoddal van szinkronizálva, így sosem vesznek el, és mindenhol elérhetőek. A visszaállításhoz, még csak össze sem kell kapcsolnod a géppel, netről visszaáll minden automatikusan, miután bejelentkeztél a google fiókodba, és engedélyezted az autómatikus szinkronizálást. Talán be kellett volna kapcsolni ezt az opciót és mindened megmaradt volna neked is.


Ettől függetlenül továbbra sem vennék S3-at, mert használhatatlan egy ekkora mérető telefon.

2014. ápr. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint leírtam 2.5 évig volt iphone 4s, előtte 1 évig a 4, vagyis 3.5 éve.

Iphonenál se kell gépre dugni, icloudba le lehet menteni.

Mondjuk azért megnézném, hogy tudsz 32 gigát szinkronizálni naprakészen. És letölteni az új telefonodra.

De hajrá! Hiszek neked.

Én két csúcs HTC teló után, nem megyek vissza droidra.


Alkalmazások közt sem igaz, amit te mondasz. Rengeteg játék Iphone előbb jön, ha jól emlékszem a PVZ 2 6 hónappal előbb, és Iphone-ra és ipadre is ingyenes szedtem le.

2014. ápr. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Barátom! Szóval a te felyedben az van, hogy kizárólag az applenek van cloud szolgáltatása. A google drive, google+ fotó, google zene, google docs, stb.. neked semmit nem mond. Hát ezen én nem tudok segíteni, ez a te egyéni problémád.


Egyébként meg nem tölt le több gigányi tartalmat a telefon, mert az egy hatalmas baromság lenne, persze megteheted, hogy te letöltötd, de alapból mindíg azt tölti le, amit épp meg akarsz nyitni.


Egyébként már leírtam, hogy arról senki nem tehet, ha te akkora szerencsétlen vagy, hogy ezeket a szolgáltatásokat nembírtad beüzemelni. Ez esetben tényleg legyen iphone-od, az egyszerű mint a faék.


Ja igen, kijön egy app iphone-ra, fizetősen, majd utána ingyenesen droidra, miközben appstore-ban még mindíg fizetős. Hát valakinek ez megér plusz 100-150 rugót, az szintén nyugodtan vegyen csak iphonet. Az ő pénze.

2014. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor most kinek van igaza és melyik a jobb? :D
2014. ápr. 7. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

"Barátom! Szóval a te felyedben az van, hogy kizárólag az applenek van cloud szolgáltatása. A google drive, google+ fotó, google zene, google docs, stb.. neked semmit nem mond. Hát ezen én nem tudok segíteni, ez a te egyéni problémád."


Mint írtam itunes, számítógépen. Nem tudom, hol olvastad, hogy az icloudba mentettem le a cuccaimat. De szívesen megnéznék egy droid teljes visszatöltést, mikor minden adatodat visszarakod HTC-ről Samsungra, és nem csak a telefonszámot, hanem a híváslistát is, plusz a képeket.



Egyébként meg nem tölt le több gigányi tartalmat a telefon, mert az egy hatalmas baromság lenne, persze megteheted, hogy te letöltötd, de alapból mindíg azt tölti le, amit épp meg akarsz nyitni.


Egyébként már leírtam, hogy arról senki nem tehet, ha te akkora szerencsétlen vagy, hogy ezeket a szolgáltatásokat nembírtad beüzemelni. Ez esetben tényleg legyen iphone-od, az egyszerű mint a faék.


Miután a többszöri kifagyás, illetve nem tudom a hívást fogadni, vagy a telefon csak úgy lemerül, nem zárt le egy alkalmazást, akkor valóban jobb az Iphone. Ezért is váltottam rá.


Ja igen, kijön egy app iphone-ra, fizetősen, majd utána ingyenesen droidra, miközben appstore-ban még mindíg fizetős. Hát valakinek ez megér plusz 100-150 rugót, az szintén nyugodtan vegyen csak iphonet. Az ő pénze.


Az új Htc 260 ezer, de Samsung is drágább, mint az Iphone :D


Kérdező. Ha nem vagy tech guru, vegyél iphonet, megbánni nem fogod. Nincs akkor szabadság, de a rendszer zártsága miatt, a telefon nem fagy (na jó 3 év alatt egy fagyásom volt), stabil, és gyors.

2014. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!