Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen telefont vegyek? gondolkoztam már az Xperia M-en de nem tudom,hogy mennyire éri meg.A samsung telefonokról meg azt hallottam,hogy nem jók és gyorsan lemerül az aksijuk.Ez mennyire igaz? milyen telefont ajánlatok? 50.000 -ig !!!!!
2014. ápr. 7. 13:51
 1/6 anonim válasza:
samsung galaxy ace 3 LTE , a t mobilnal van . csak ugy van h samsung galaxy ace 3 mert a kepnel van ott hogy 4G LTE .....
2014. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék samsungot mert sok rosszat hallottam róla
2014. ápr. 7. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden alaptalan.
2014. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

HA felmész pár kínai oldalra, azt fogod találni, hogy 110 dollárért hihetetlenül jó telókat lehet kapni.

No jó, tudom, ehhez kevesebb magyar népbutító reklámot kell nézni, de hidd el, tuti nem foggsz bennük csalódni.

Olvass utána, mielőtt bármelyik lehúzós mobilszolgáltatóval szerződnél.

2014. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sonyból ne az M-et hanem inkább az L-t.Samsungból pedig az Ace 3 nagyon jó kis teló.Természetesen vannak hibás darabok amelyek indokolatlanul gyorsan merülnek de ez csak a töredéke a piacon lévő mennyiségnek.
2014. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még várom a válaszokat

2014. ápr. 7. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!