Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Van pár kritérium, aminek meg kell, hogy feleljen. 1. Ne a márkát fizessem meg (mint az iPhone-nál). 2. 3 évig illene kihúznia úgy, hogy az utolsó évben sem öl meg miatta az ideg, mert problémák vannak vele, befagy, stb. 3. Fussanak rajta az alkalmazások, lehetőleg akadálymentesen. 4. Szép, opcionálisan nagy, nagy felbontású kijelző 5. Semmiképpen sem phablet (~6" kijelző már egy csöppet nagy). 6. Eléggé testreszabható kezelőfelület. 7. WP is lehet, de inkább Android.

Ti miket tudnátok ajánlani, mik a tapasztalaitok?


2014. ápr. 10. 06:22
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
galaxy s2
2014. ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 amcsih ***** válasza:
S5, tuti siker, most jelent meg, vadonat új, legjobb telefon, 5,1 col, ha drága, ott az s4, vagy htc one
2014. ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ajánlani tudom ezt

[link]

2014. ápr. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eretnek választ fogok neked adni: rendelj Kínából a neten.

NE foglalkozz károgókkal, de olvass utána mindennek. elindulhatsz pl a pandawill oldalán, ( [link] ahol kb 100 dollártól vannak a színvonalas telók.

Persze ha itt megtaláltad, nyugodtan áttérhetsz az aliexpress-re, mert itt kicsit olcsóbban megkapod. Megbízható eladót keress. Tudd, hogy a kiválasztott telefonra - ha a vámon megfogják - 27 százalék áfát kell fizetned. Ha....

Mi mostanában csak ilyen telókat veszünk, szuper jók.

Ajánlom az Elephone P7 minit.

2014. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Rohadt sokan szidják nem tudom miért nekem galaxy s4em van és nagyon tetszik.
2014. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Htc dedire 500 nekem ez van.. hibátlan
2014. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lenovo A820, A850, A850+ attól függ milyen mennyi pénzt szánsz rá.


Még egy A820 is elég a hétköznapokra, viszont ha nagyobb kijelző kell akkor a kettő közül választhatsz.


Fél éves sincs az A820-am és még EGYSZER SEM fagyott le! Ezt komolyan mondom. 1hétig bírja ha csak telefonálok vele napi 10percet. Egész napos 3G-vel naponta kívánja a naftát.

2014. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy vélem a Nexus 5 egy remek választás volna, viszont ha ráér a dolog, akkor még talán a samsung galaxy 5 is egy jó választás lehet, bár valószínűleg nem lesz egy olcsó telefon... Tehát itt minden azon múlik, hogy figyelembe veszed e a termék árát vagy sem.
2014. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!