Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék: melyiket...

Segítséget kérnék: melyiket válasszam: Nokia Lumia 625 vagy Samsung Galaxy Ace 3? -Indoklást is szeretnék. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Most van egy Samsung tabletem, s nem tudom, hogy nehéz lenne-e megszokni egy nem Androidos rendszert. -Nyugdíjasként fontos a jó láthatóság, a betűnagyság is.

2014. ápr. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem a Nokia Lumia legyen. Könnyű a használata, gyors, mindent tud, beépített microsoft programok ( exel, world ), offline ( internet nélkül működő ) GPS és térkép, nagy, jól látható betűk, képek, fájlok. Ez minden Nokia Lumia-ra vonatkozik. Inkább ez ( vagy ha még olcsóbb kéne, akkor Nokia Lumia 525 ).
2014. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, melyik rendszernek használnád ki a tulajdonságait jobban, amúgy meg androidra van a BIG Launcher meg pár alternatíva az egyszerübb kezelhetőség és a betünagyság miatt.
2014. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gondtalan mindennapokra, és az egyszerű kezelhetősége miatt én mindenképp Lumia 625-öt választanék!
2014. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lumia, nekem is az van. Megbízható, gyors, játékra is tokeletes.
2014. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!