Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L FPS játék...

Sony Xperia L FPS játék gondok. (? )

Figyelt kérdés
Van egy Sony xperia L telefonom, amin hibátlanul megy a modern combat 4, csak képtelenség játék közben futni, célozni és lőni. Amikor elindulok a karakterrel és közvetlenül elkezdem forgatni a kamerát, akkor hiába tartom lenyomva a mozgást, mert egyből visszateszi alapállásba és csak a kamerát forgatom. Hallottam már, hogy másnak is vannak ilyen gondjai és, hogy elvileg ez nem egy hiba, de mindenesetre nagyon zavaró. Valaki nem tudja, hogy hogyan lehetne kiküszöbölni? Valamit a telefonon kell állítani?

2014. ápr. 13. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A játékot indítsd el campaign módban, és a settings-ben nyomd meg a customize layout gombot. Itt húzd a gombokat a kijelzőn, zoomolással nagyítsd meg őket, hogy kézre álljon. Őszintén bevallom, nem értem mi a bajod. 2,5 éve tolom az mc széria tagjait, és mobilon messze ennek van legjobb irányítása, gyakorlottabb ember simán lenyomja érintőképernyőn a kontrollerrel játszó embereket (pl moga pro kontroller van hozzá). Futás közben csak húzd az ujjad jobbra-balra, és fororgni fog a "kamera" tehát ez nem lehet gond. Ugyanígy lövésnél is lehet forgatni. Az meg MINDEN fps játéknál így van, hogy célzás közben nem lehet futni. Vagy zoomolsz vagy futsz. Nézz a youtube-on pár gameplay-t, hátha az segít.
2014. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se értem, hogy mit nem értesz, mert tisztán le van írva. Megnyugtatlak, hogy én is legalább 2éve modern combatozok. Viszont ha nem érted a problémát, akkor nézd meg ezt a videót. [link] [link]
2014. ápr. 15. 18:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ezaz, hogy nem forog a futás közben a kamera, mert hiába tartom nyomva a mozgást, csak a kamera forog.
2014. ápr. 15. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha, már értem. Ez akkor a telefon hibája, nem?
2014. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A videóban nem érzékeli rendesen a kettő ujjat a telefon, nekem ilyen a kínai noname tabomon volt, de azon nem ment az mc, csak a gta 3. Az is hasonló tüneteket produkált.
2014. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez a gond, és nem találok rá megoldást. De azért köszi, hogy próbáltál segíteni.
2014. ápr. 16. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon van megoldás a szervizen kívül. Ha garanciás, mindenképp vidd el.
2014. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!