Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemes megvenni ezek közül?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S5 vagy Iphone 5s szerintetek? kinézetre mondjuk nekem jobban bejön az iphone de nem túl kicsi vagy?
2014. ápr. 14. 08:34
 1/5 Zakathol ***** válasza:

Mire akarod használni, mik a fontosak neked az UI-t illetően, először ezeket gondold át. Kell-e a nagy kijelző, vagy elég a kisebb is? Milyen és mennyi alkalmazást szeretnél a telefonodon tudni? Játszol-e? Mennyit videózol/fényképezel? Stb...


A Samsung és az Android mellett szól pl, hogy bővíthető a memóriája memóriakártyával. Ez ugye Apple-nél csak súlyos plusz tízezrek árán tehető meg, olyan készüléket kell venni.


Ha Bluetooth-on sűrűn küldözgetsz másoknak adatokat, akkor egyértelmű, hogy nem iPhone-t veszel, az sajnos csak másik iPhone-nak képes küldeni.


A két ujjlenyomat-olvasó közül az Apple-é jobb konstrukció, kényelmesebb használni.


Az iTunes használata némi megkötés, és bizony szokni kell.


Az a tévhit, hogy az AppStore-ban minden fizetős: nem igaz. Gyakorlatilag minden alkalmazásból van ingyenes változat, a reklámok sem olyan idegesítőek mint androidon, valamint a fizetős alkalmazások 60-70%-át néha ingyenessé teszik (vagy leakciózzák 2-300 Ft-ra)


Én az 5s-t választottam, eddig nem bántam meg.

2014. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem én is az 5st választom szerintem jobban ki van dolgozva mármint így videók, képek láttán. Jobban is néz ki. Csak a kijelző mérete nemtudom hogy elég nagy e? szoktam játszani néha... videót is nézek rajta netezek stb...
2014. ápr. 14. 09:30
 3/5 Zakathol ***** válasza:

Nincs nagy kezem, szóval ez nem feltétlenül mérvadó, de nekem pont határ ez a kijelzőméret. Ennél nagyobb nekem már kényelmetlen lenne a használat közben.

Nyilván filmnézés/netezés közben az a jó, minél nagyobb, de hát alapvetően ez ugye egy telefon, amit mindig a zsebedben hordasz...Akkor meg előny, ha nem füzet-méretű :D


Ez a kérdés vagy-vagy alapon dől el. Sajna választani kell egyet.

2014. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
halottam olyanról is hogy nagyon karcolódik a iphone 5s mondjuk lehet az s5 is csak még nem forrta ki magát... igaz ez az iphoneal kapcsolatban vagy csak be akarják sározni az apple hírnevét?
2014. ápr. 14. 09:58
 5/5 anonim válasza:
Én a helyedben s5-öt vennék, mert például Iphone-t nem sokan vesznek és az Iphone-nak vannak olyan alkalmazásai ami csak Iphone-val komonikál. És még az s5 egyszerűbb
2014. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!