Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iPhone-m előző tulaja...

Ezeréves Sólyom kérdése:

Ha az iPhone-m előző tulaja nem tudja az iCloud id jelszóját már, akkor h tudom törölni róla azt az iC-t és a sajátommal bejelentkezni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 14. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

jelszóváltoztatás, biztonsági kérdés stb. annyira kamu ez a jaj, elfelejtettem...nekem van egy rakat azonosítóm, kb 6 fajta jelszót használok...mégis meg tudom jegyezni...ha valaki normálisan használta a telót, akkor app store-ban is elég sokszor be kellett írnia...ne mondja már, hogy elfelejtette...most vagy te loptad, és kitaláltad ezt a dumát, nehogy valaki azt válaszolja, hogy kérdezd meg a tulajt, vagy ő lopta, és azért mondja ezt.


válasz a kérdésre, hogy nem fogod tudni jelszó nélkül megcsinálni.

2014. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GreenLand válasza:

Azt kell mondjam hogy egy idióta vagy.(előttem válaszoló)

Velem pont ez van restoreolni szeretném a telefont ,de ki kell kapcsolni az iphone keresését.De mivel előbb az icloud id jelszó kell amit sosem használok csak az apple id-s jelszót ami az appstoreos letöltéshez kell,ezért igen el lehet felejteni ,és most én sem tudom mit csináljak.

2014. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tuli Attila válasza:
Sikerült megoldani a problémát ! Én törött kilyelzővel vettem Iphont éa csak akkor szembesültem a problémával mikor komplett kijelző ki lett cserélve. A volt tulaj sem tudta a jelszót, ezáltal pont ott vagyok ahol a part szakad.Ja és én sem loptam a telefont :D Van megoldás az orvoslásra ?
2017. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!