Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik androidos telefont...

Ti melyik androidos telefont vennétek meg a 2 közül?

Figyelt kérdés

Egyik Proci: 4x1,2Ghz Ram 1Gb Akksi 2000mA Kamera első 2Mp, hátsó 8Mp, Full HD,16M szín,4,5col,2-3 nap készenléti idő.

A másik Proci: 4x1,3 Ram: 1Gb Akksi 2500mA Kamera első 5Mp, hátsó 8Mp, 854x480 pixel,5 col,2-3 nap készenléti idő.

Nem tudom melyiket vegyem meg.A második telefon 5000Ft-al drágább mint az első.



2014. ápr. 15. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezzel ugye tudod, hogy még semmit nem írtál le a telefonokról?

Az elsőhöz még felbontást se írtál, inkább linkeld be mindkettőt. De olyan érzésem van, hogy a kínai belpiacos kínálat legaljáról van szó, magyar boltban, 2.5×-es áron.

2014. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

írj márkát is, esetleg linket, hogy honnan vennéd. Mert bár papíron két 8 megapixeles kamera ugyanolyan jó mégis ég és föld is lehet a különbség és ez szinte az összes többi technikai paraméterre igaz. Mire használnád? 4,5 colon a full hd szerintem már sok de 5 colon a 854/480 meg határeset. Bár ha nem vagy pixelvadász és nem jobbról fogsz váltani akkor nincs vele baj.

A nagyobb aksi szerintem előny, és az alacsonyabb felbontás is jó hatással lesz a fogyasztásra/teljesítményre. gondolom, hogy a nagyobb árba ips kijelző is simán benne lehet ami jobb képminőséget eredményez. De pont emiatt lenne fontos tudni, hogy pontosan milyen telókról is beszélünk.

2014. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 b95 ***** válasza:

Ezek így önmagukban nem sokat érnek.

a processzornál pl. nagyságrendileg fontosabb, hogy milyen típus, ugyanis 4 gyengébb teljesítményű mag simán rosszabb, mint két erősebb.

Illetve nagyon nem mindegy, hogy a szoftvert kik és hogyan írták meg rá, mivel a felhasználói élmény nagyban függ tőle.

2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kínai hulladék mindkettő, szóval egyiket sem. Telefont vegyél ne szart.
2014. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

2014. ápr. 15. 14:23
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy magyar teszt az elsőről.


nekem a második szimpibb az ips kijelző miatt de szerintem ennyi pénzért nem biztos, hogy ezek a legjobb kapható telók. (mondjuk fényképezésben mind a kettő elég gyengécske)


illetve számolj rá, hogy erre vám is meg áfa is fog jönni, mert nem az eu-ból veszed.

2014. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
És akkor a garancia, az alkatrész ellátás, a szerviz szóba sem került...
2014. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A FAEA jobb, de hardveresen gyenge. MT6589-es procit keress, régebbi, de sokkal jobb, mint az MT6582 a másodikban. 4.5" fölött már a qHD felbontás is kevés, 5"-ra már legalább 720p kell, hogy ne legyen gagyi, úgyhogy a második helyből kiesett. Szánj rá kicsit többet, és normális telefont vegyél, pl Lenovo A820.

Vámot ilyen értékre nem kell fizetni, áfát is csak akkor, ha felbontják.

2014. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Esetleg egy lenovo a850 jöhet még szóba
2014. ápr. 15. 15:12
 10/15 A kérdező kommentje:
Ennél többet most nem tudok rászánni.Akkor végülis melyik lenne a jobb?
2014. ápr. 15. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!