Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Többi...

Milyen telefont vegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából engem legjobban az iPhone vonz, de ugye az elég drága. Olcsóbb kategóriákban milyen telefont érdemes venni? Sony vagy samsung a legszimpatikusabb. Nem akarok rajta játszani, csak a facebook, messenger meg egyéb közösségi oldslak, tehát azért legyen gyors (ne csak a megvétel után egy ideig), meg ami nagyon fontos legyen nagyonjó kamerája, ami full éles képeket csinál.

2014. ápr. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lumia 920/925

Ha belefér Lumia 1020

2014. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"legyen gyors (ne csak a megvétel után egy ideig)"

na ezzel kb. az összes androidos telefont kizártad


ha jót akarsz magadnak akkor iphone 4s

nem drága de elég szépen működik 7.1-gyel

2014. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"na ezzel kb. az összes androidos telefont kizártad "


Ezzel pontosan az almacsutka telókat zárta ki... kb 4-5 év után szinte semmilyen appot nem tud majd rá feltenni, mivel megszűnik a támogatottsága (ez tapasztalat), és laggolni is fog (4-es iphone ios7-el akad mint a rettenet)


Ha ár/érték arány fontos neked, akkor vegyél egy felsőkategóriás alcatel telefont, garantáltan évekig megőrzi a gyorsaságát, de ha név is fontos, akkor HTC, vagy Samsung, bár ezek már drágábbak, de csak a név miatt.


Windows telefont meg ne vegyél szerintem, mert nagyon kevés alkalmazás van rá.

2014. ápr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen Sonyt vegyél. Nekem Sony Xperia m van, tehát nem egy hù de drága telò (45ezér) és tökéletesen működik
2014. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!