Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 130-140. 000 Ft-ért,...

Maximum 130-140. 000 Ft-ért, milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
iPhone-al hagyjatok, az nem kell.
2014. ápr. 20. 11:44
1 2
 1/19 Osynho ***** válasza:
52%
Z1 compact
2014. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Lumia 1520

ha nem zavar hogy tepsi

2014. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
iPhone 5
2014. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Osynho ***** válasza:
Komolyan felmerül bennem a kérdés, hogy hogy lehet nap-mint nap egy 6"-os telefont használni? :) A telenorba látogatva láttam ezeket a szörnyeket a polcon (1520, Huawei Mate, stb) és egyszerűen groteszk látványt nyújtottak. Hogy egy egyébként nem kicsit S4 is viccesen kicsinek tűnt mellettük, az azért mindent elmond. Tényleg érdekel, hogy hogy használja a készülékét, akinek ilyen van? 1 kézzel nyilván nem lehet, viszont 2 kézzel meg hogy? Mint valami tabletet?
2014. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4


Két kézzel, ahogy te is írtad, azt meg nem értem, hogy miért nehéz elképzelni, hogy 2 kézzel hogy használja az ember.

Nekem sem kéne ekkora telefon, de van egy olyan szűk réteg, akinek pont ez a jó, mert nem kell külön tabletet vennie, de nagy kijelzőn csak könnyebb "dolgozni", mint egy "apró" 5"-es telefonon.


Egyébként ami szóba jöhet ennyiért:

- Nexus 5

- LG G2

- Galaxy Note 3


Kb ennyi. Xperia Z2, HTC One és ha nincs bajod a Samsung-gal akkor az SGS5 is szóba jöhetne, de ezek jóval drágábbak, az egyel korábbi generáció meg nem annyira jó, mint az a három, amit soroltam (Z1-nek pl. szar a kijelzője, HTC One nagyon jó még ma is, de nem annyira erős, mint az új, bár én így is lehet megvenném, SGS4 meg szintén gyengébb, mint az SGS5).


Ha bejön a WP akkor akármelyik Nokia-t is választhatod.

2014. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3

Köszi, de soha többet nem veszek ifonyt. Még jó hogy elolvastad a kérdést...


A többieknek köszönöm a választ. 5-6'' telefonoknak én sem látom az értelmét, maximum 4.7'' ami még tűrhetű lenne. Windows-os telefont meg nemigazán szeretnék, sokan mondják hogy nagyon kevés App van rá.

2014. ápr. 20. 12:20
 7/19 Osynho ***** válasza:

#5 Azért hihetetlen, mert 4,7"-os telefont használok és kényelmetlenül nagy. Ugyanakkor van egy 7"-os tabletem. Namost lassan ott tartunk, hogy ekkora lesz egy normál telefon, a mini verziók meg 5"+-osak... Mindezt lehetőleg 4K felbontással, meg 8 magos procival, mert ugye csak az számít. Szerintem nem jó irányba halad a piac.


Továbbra is a Z1 Compact a legszimpatikusabb telefon, én ezt venném ennyi pénztért és meg is fogom venni, ha jobb áron ráfutok.

2014. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jelenleg ilyen telefonom van, ezt szeretném lecserélni:

[link]


Ez 4.7''-os, de fogásra meg érzésre nagyon kompakt. Ezzel a mérettel szerintem még nincs semmi gond. A Z1 és Z1 Compact között nincs semmi difi, csak a méret?

2014. ápr. 20. 12:28
 9/19 anonim ***** válasza:

"Hallottam hogy kevés app van rá"

Már nem 2010-et írunk és ezek a városi legendak még mindig terjednek a droidosok közt.akiktől hallottad azok még nem is láttak wp-t

A méret nyilván izlés kérdése.

De a sztereotipiák mellett most a bal kezemmel a fejemet támasztom, a jobbal pedig egy 6'-os ips-en gépelek.

Elérem ezen az oldalon a belépés menüt is, pedeg az a bal felső sarokban van.

Emellett sokkal informatívabb tud lenni az a plusz 1-2 coll..

2014. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Lumia 1020
2014. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!