Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni 40e...

Telefont szeretnék venni 40e körül. Nexus 4 mellett ragadtam, tudtok jobbat ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

egy nexus 4 telefont szeretnék 40-60e ft körül rendelni külföldről, azonban ha ez nem fog összejönni, akkor kénytelen leszek itthon keresni egy megfelelő ár/érték arányú telefont. A fent említett 40ezer fölé sokkal nem szeretnék adni, tudtok jó telefont ebben a kategóriában?

szempontok: olcsó, viszonylag új készülék legyen, testreszabhatóság (cyanogenmod, romok, root, stb)



2014. ápr. 20. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék 40-60 ezerért Nexus 4-et, meg 40-60 ezerért kocsit, 40-60-ért házat és még sorolhatnám.


Ennyiért nincs.

2014. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont más telefon ennyiért: Xperia M, L, Galaxy Ace 3, talán Xperia SP, ha van ennyiért, vagy Moto G.
2014. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na ismét, megfognak köpködni:


Nekem Gsmart Aku A1 em van. Semmi baja az égvilágon,nemrég jött be, véleménye csak annak lehet, akinek van. Gigabyte termék. 43e vacsi új és eléggé gyors / sokat tud.Minden fut rajta.csak tokot körülményes hozzá szerezni.

2014. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Nem láttam még sehol ezt a telefont, meg hozzászólást se ahol ajánlottad volna, de nem értem miért "köpködnek meg" csak azért, mert ezt ajánlod.

Papíron egy elég korrekt telefon, Mediatek MT6589 SoC van benne, ami az egyik, ha nem A legajánlottabb kínai SoC, persze közel sincs egy Snapdragon 800-ashoz, de a Snapdragon 400 szintjét ha nem is hozza, nincs sokkal elmaradva tőle, max ha valaki a grafikailag legintenzívebb játékokkal akar játszani akkor kevés csak.

Ez mellé az 1 giga RAM sem kevés, szóval hardveresen nem rossz telefon.

Ami miatt fikázni lehet ezt vagy akármelyik kínai telefont, az a szoftver, ami vagy jó, vagy nem, előre sajnos sosem lehet tudni, szóval szerencsejáték az egész. Lehet veszel egyet, sosem fagy le, mondhatni még optimalizálták is, és akkor olcsón vettél egy jó telefont, de lehet kapsz egy olyat, ami akad, alig indul el, és egyszerűen rossz. Ha neten lehet teszteket olvasni róla az jó, mert akkor mások hibájából lehet tanulni, de a legtöbb kínai telefonról semmilyen videó/kritika nem létezik.

De ha megbízható márkát választ az ember (Thl, Lenovo, Cubot, Zopo, stb) akkor legtöbbször nem kell félni a szoftvertől sem, és ezen kívül is akad pár kivétel, pl. úgy néz ki a Gsmart-tal te pont jól jártál, bár 43k-ért szerintem sok.

Ennyiért, vagy +/- 5 ezerért már simán megvan a Galaxy Ace 3/Xperia L/Xperia M trió közül valamelyik, és a Gsmart-hoz hasonló, sőt, jobb tudású telefont már 30-35k-ért is meg tudsz szerezni. Ha itthonról vetted és van rá bolti garancia, akkor még talán megéri, mert ha van bármi probléma akkor nem kell visszaküldened Kínába a telefont, ami idő és pénz, de akkor meg már tényleg a fent említett három telefon közül választanám valamelyiket.

2014. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én nekem az a Gsmart telefon van. 1 éve az enyém lassan és semmi baja nincs. Megfogsz lepődni , de sziftveresen egy origi natúr android van rajta, mindenféle felesleges szoftver nélkül ( nekem pl nem tetszik ,hogy a gyártók, saját appjaikat előre rátelepítik a telóra ) Ezen összesen egy Chrome van előre telepítve, és egy G betűvel oldod fel a képernyőzárt, ennyi változás van egy origi , natúr androidhoz képest.
2014. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!