Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört Nexus 4. ötlet?

Összetört Nexus 4. ötlet?

Figyelt kérdés

Összetörtem a telómat. felül megsérült az üveg, es felül nem érzékel semmit.itt az egész kijelzőt+ az érintőképernyőt is cserélni kell :/

Kb mennyibe fog ez kerülni?



2014. ápr. 22. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
30 ezer
2014. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol csináltatod. Olcsó nem lesz, ha mégis, akkor gyanakodj, mert valami nem kóser. Kérj 1-2 helyről árajánlatot és kész. 20-25 ezer kb reális talán.

Legközelebb meg köss biztosítást a telódra.

2014. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ma írtam annak a telefoncégnek, ahonnan rendeltem a telót, és azt írták hogy olyan 50.000 ft körüli lesz...

Nem sok egy kicsit érte? valaki aki vitt már szervizbe ugyan ilyen telefont, írja már meg,hogy neki mennyi volt, és hol csináltatta meg legyen szíves.

2014. ápr. 23. 16:43
 4/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Tehát az üveg, a digitizer (érintőképernyő) és a kijelző is összetört? Nem lesz olcsó kör.
2014. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,az is összetört.. végül 43.000 lett a szerviz:/
2014. máj. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!