Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a jobb telefon?

Melyik lenne a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Android téren az sony xperia sp ..ios téren iPhone 5S vagy Wp és akkor egy 925 ? Tudom nem egy ár ..ez csak egy kérdés ti melyiket választanátok ?!
2014. ápr. 22. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Sony xperia sp, az Iphone rettenetesen túlárazott, a Wp meg egyszerűen nem jön be, csempés nézett, meg nagyon zárt rendszerű, csak úgy mint az iOS
2014. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem is az SP a nyerő :D
2014. ápr. 22. 17:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Xperia SP
2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az igen. Az IPhone 5S egy csúcskategóriás telefon, a Lumia 925 felső kategóriás, míg az SP egy középkategóriás telefon, ezeket hasonlítgatjátok össze, és az SP mellett döntötök? Ti hülyék vagytok, most őszintén? Egyértelmű, hogy az 5s a legjobb.. Az meg, hogy így zárt rendszer, meg úgy árt rendszer, nem tök mindegy? Legalább nem tudja az ember telepakolni hulladékkal.. Meg nem is ronda a kinézete egyáltalán..


Ha az SP-t veszed a három telefon közül, egy nagy hülye leszel. Lehet lepontozni!

2014. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem veszek én semmit :D Kíváncsi vagyok de nem azért csúcskategória ide vagy oda 170 egy telefonért nem luxus ?:D mármint mindenki sír nincs pénz erre meg arra de iphone 5s azért mindenhol villan tisztelet a kivételnek aki megdolgozott érte szerintem nem sok ember a többi meg.. apa-anya T-s 24hós részletére veszik ..mibajod az spvel amugy?:D
2014. ápr. 22. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:

"mibajod az spvel amugy?"


A neve:DDDD

2014. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs bajom az SP-vel, sőt, ilyen telefont akarok venni, de ha választhatnék az iPhone 5S meg az SP között, az SP-re rá se néznék. Nem azért mert iPhone, hanem mert sokkal optimalizáltabb rendszer, stabilabb, jobb kamera, szebb kijelző, és persze gyorsabb.
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tudtam, h lepontoznak majd a p#csába... :D A házunkat feltettem volna rá..:D
2014. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én aztán nem pontoztalak le :D
2014. ápr. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!