Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Iphone 4s telefonon gondolkodom. Esetleg tudtok olyan telefont mondani ami olcsóbb de megközelíti? Én néztem a Sony tól az SP-t az sem tűnik rossznak. Vélemény? Vagy más ajánlat?
2014. ápr. 25. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi az ár/érték, mennyit költenél rá? milyen op. rendszer a neked megfelelő?
2014. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
70-nél többet nem akarnék többet adni. Gondolkodtam,hogy veszek használtam egy 4s-t, de a probléma azzal az, hogy nem tudhatom hogy van e valami hibája a telefonnak. Mint például ha az aksi nagyon gyenge...
2014. ápr. 25. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor én androidos készüléket ajánlok neked, sony, lg ezeket nézegesd. egyébként a nextelshop.hu oldalon egész jó árakban vannak telefonok és független. sony nem rossz csak a kijelzője 70e ft-ért nem kapsz tft paneltől jobbat sonyban. Nokia-t nem ajánlom mert a csalédban most vettünk egy lumi520 de ez a winphone nagyon nem jó. Öcsém is bánja hogy megvettük :) Ugy hogy ennyi pénzért android-ot tudsz venni ujonnan ami még jó is.
2014. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én Sony Xperia SP-t néztem az 70000 forint. Annyit tudok hogy az full HD a kijelzője.
2014. ápr. 25. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 ja, mert egy 20 ezer forintos Lumia 520 egy kategória egy iPhone 4S-sel...


Amúgy az SP-nem nem fullHD-s a kijelzője, és a Windows Phone teljesen rendben van, de 70 ezerért most nagyon nem találsz jobbat...

2014. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de ha ennél drágábban veszek telefont akkor már úgy is iphone-t veszek. Csak azért is gondolkodtam hogy azért egy iphone nem olcsó mulatság. És a Sony Xperia SP-ről eddig csak jókat hallottam. És nekem az a lényeg hogy a telefonon működjön például egy Viber akadozás nélkül. Vagy játszani tudjak rajta. Illetve ne úgy legyen mint mostani telómnál hogy használom a face alkalmazást és pár perc után akadozik, vagy hibával leáll.
2014. ápr. 25. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


majdnem annyit tud,mint az SP csak picivel kisebb

2014. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a telefon ugyan annyiba kerül mint az SP. De ahogy látom procija is gyengébb tehát akkor már a jobbikat veszem.

Egyébként az iphone-rol kezdek lemondani, mert úgy gondolom , hogy nem tud annyival többet hogy még kb 40 ezret kiadják pluszban.

2014. ápr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!