Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan jó az IPhone? De...

Miért olyan jó az IPhone? De most komolyan. Meg mi benne olyan drága?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem az új telefonokat, rengeteg tesztet megnéztem mindenféle telefonról, pl. ott van a Nokia 1020 a 41mp kamerájával, a Sony Xperia Z1 a vízállóságával, vagy a Galaxy Note 3-nak az S pen, multitasking, meg még rengeteg extra jó dolog, és még sorolhatnám. De akármelyik Iphone tesztet megnézem, vagy ha fogok is kezembe Iphone-t, az appok közötti görgetésnél nem jutok tovább. Néhány videóban sincs semmi. Semmi olyat nem találtam, amitől különleges lenne. Mi az amit megfizetnek az emberek benne? A jól optimalizált iOS-t vagy a külsőt?

Sőt sok iPhone tulajt megkérdeztem már, hogy mire használja, erre: telefonálásra, sms-ezésre, facebook, játék.

Ezt bármelyik olcsóbb telefon tudja. Nem értem az árérték arányt.


Ti miért döntöttetek iPhone mellett? :)



Kizárólag szakmai véleményt kérek! Fanboyokat egyet se légyszíves.



2014. ápr. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
ki kell próbálni, használni.
2014. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Próbáld ki,és megtudod!!!!!!
2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha próbáltál volna valaha iPhonet akkor ez a kérdés nem lenne itt.
2014. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, és megtudod... egyébként az, hogy tökéletesen kezelhető, soha nem laggol (hacsak nem idősebb 3-4 évnél).


Az App Store-ban jobb minőségű appok vannak, mint a Play-ben.


Régen Androidot használtam... összehasonlíthatatlan. Hidd, el, próbáld ki.

2014. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bp1985 ***** válasza:
Ios-ről váltottam droidra. Egy biztos, hogy vissza nem váltanék. Nincs egyenes arányba az ára a tudásával.
2014. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A készülék az anyaghasználat és az összeszerelés minősége miatt jó, az ára pedig a kiharapott alma miatt drága.
2014. ápr. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mire jo? Steve Jobs rajott arra h ha a sznoboknak keszit egy muanyag vmit abbol ő jol megel szep megjelenes ez a lenyeg.persze nem kell bele allat HW mivel csak onmagaval kompatibilis. Ugyh ha ugy irjak meg a programot akkor eleg lenne 100 mhz proci is bele es kesz. Igazat megvalva lehet h ha iphone nal kezdtem volna akkor szifon parti lennek de elegge idegesitene az hogy a fajl ill adatatvitel korlatozott. Kiprobalnam de penzt nemadnak erte ismerosom meg nincs akinek lenne ugyh mindegy.
2014. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Műanyag valamit"?


Az Apple azon kevés gyártók egyike, amelyik nem műanyaggal dolgozik...

2014. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!