Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg a feltuningolt autóval...

Tényleg a feltuningolt autóval nem fognak komolyan venni?

Figyelt kérdés

Azt mondják a feltuningolt autók elmennek kb 20 évesen.

De ha az ember már idősebb lesz, és esetleg valami komolyabb munkája lesz, akkor nem nagyon fognak komolyan venni egy tuningolt autóval.

Akkor már gáznak fog számítani.


Arra gondoltam, hogy az embernek nincs pénze egy drága több milliós autóra, a használtakból a jobbak drágábbak, meg az alkatrész is hozzájuk, így marad, az, hogy az embernek nem tetszenek a régi használt golfok, 206osok, suzukik stb, akkor költ a tuningolására.

Sötétített ablakok, más króbozott lápmák, sportdob, stb.

Szóval azok a dolgok, amik megvannak pár 10-20 ezer forintból, de sokat dobnak az autó kinézetén.

És erre mondták nekem, hogy arra gondoljak, hogy majd mikor már nem leszek fiatal, akkor elég fura lesz mikor beülök a kocsimba, ami szét van "tuningolva" és olyan hangja van, hogy 5 utcával arrébb hallják, hogy jövök.

Akkor már elég gáznak fognak tartani.


Igaz ez?



2013. szept. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
is is. Egy igényesen átalakított autó sohasem gáz, de egy gányolt igen. Nyilván ha olyan a munkád ami megkíván némi megjelenést, még akkor sem, hiszen miért kell sablonbohócnak lenni. Igaz, azok akik erre adnak nem vesznek komolyan, de ha a munkád olyan akkor nem fogják azt nézni, hogy pl egy tuning evo val mész az étterembe megbeszélésre vagy egy alap A8 assal. Sőt, az evóról máris lesz egy téma. Mert lehet öltönyös szürke emberek, de van civil életük. A tuning lada azért ilyen körökbe felejtős.
2013. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha 20 évesen érkezel egy tuningolt golffal, akkor is a következő gondolatok valamelyike jut eszébe az embereknek rólad:

proligyerek, műmájer, hülyegyerek, napiraj, feltűnőségi viszketegségben szenved

2013. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha igényes akkor nem gáz, sőt.

Mutatok egy példát.

Okádék, kiröhögni való szemét: [link]


Szép, igényes: [link]

2013. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha látszik, hogy tuningolt, nem vesznek komolyan.
2013. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a Stift GTI egész pofás :D


A homasitás tuning mesterek autói eleve gázok. Ha valaki meg 40-50 évesen is olyen förmedvényekkel járkál, akkor az még gázabb.

Maga a régi autó nem probléma, ha egyben van. Egy pici ültetéssel meg valami normális felnivel még meg is nézhetik az utcán.


Pld egy ilyen: [link]

Én ilyet szeretnék munkába járósnak, 1.6D-vel.

Ez akkor lenne gáz ha így nézne ki:

[link]


Na jó :D

Lényeget szerintem már ki lehet hámozni ennyi válaszból.

2013. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a gáz, ha kis 80-100 lóerős kocsik üvöltenek a sportdobtól, de erő meg sehol...
2013. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DE !!!!!!!!!TELESZEL AZISTENZSIRKIRÁLY SPAN
2013. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosan igy van ahogy mondod, kedves kérdező. Ne költs arra hogy a kocsid "jobban" nézzen ki. Ezek gyerekes allürök amik komolytalanná tesznek mások szemében. Egy swift, egy astra, egy clio nem lesz menőbb a 30+ éves emberek szemében ha van rajta rémuszdob meg hókotró, szerencsére ott már mások az igények. Ha menőbb akarsz lenni a verdáddal, vegyél olyan verdát. Addig csak megmosolyognak a céges mélygarázsban mikor reggel vagy este melo után intetek egymásnak a -3-on.


Hatalmas respect-je van a szép, gondozott youngtimereknek, pl


[link]


Illetve, ha kicsit ki akarsz tünni a céges flotta meg mindenféle családi szedán-egyterü közül, mutatni hogy teszel a sok hülyére, nem köti be a fejed az asszony, és lazán adod elő, guritasz egy ilyennel mint én [link]


Erre sporolj, ne a rémuszdobra. Nem szabad a kocsihoz nyulni, olyan legyen ahogy kijön a gyárból.

És már meg is van a közös téma az örökös nagy ellenfelemmel, mert a managercsóka bizony lecserélte a gyönyörü gyári felniket a garázs másik rosszfiuján :)


[link]

2013. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!