Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend p6 processzor?

GYKBD kérdése:

Huawei ascend p6 processzor?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdesem lenne, hogy nemrég kijött androidra a Walking Dead -Season One játék, Ncorera pedig 4 verzió (Mali, Adreno, Tegra, Povervr) van feltöltve. Annyit sikerült megfejtenem, hogy ezek a processzorok "típusai" (vagy valami köze van hozzá, telefonokban nem vagyok otthon). Nekem több óra keresgélés után sem sikerült megtalálni, hogy az én Huawei Ascend P6 típusú telefonomra melyik a megfelelő. Valaki tudna segíteni?

2014. ápr. 25. 21:52
 1/2 SylwerStone ***** válasza:

"Négymagos processzor dolgozik a gépben, a Huawei által fejlesztett HiSilicon K3V2-ről van szó, amely magonként 1,5 GHz-en ketyeg és egy 16 magos GPU segíti a munkát, ami egy Vivante GC4000."


Tehát, egyik sem illik rá.

(Amúgy meg, azok nem a processzor, hanem a GPU típusai)

2014. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig más verziót nem találtam máshol sem, és marketről is le tudom szedni és játszani ( csak ugye az 1 részt tartalmaz csak). Azért köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 26. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!