Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia C vagy Samsung...

Sony Xperia C vagy Samsung galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés

venni akarok és nem tudom melyiket mert mind a 2 tetszik.

köszi a segitséget előre is :)



2014. ápr. 26. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez nehéz kérdés...

Hát szerintem kezdjük a kijelző méretével:

Xperia c: 5 inch, 540x960 pixel

S4 mini: 4.3 inch és 540x960 pixel

Szóval a samsungnak jobb a kijelzője kicsivel, de nem olyan nagy a különbség

Aztán a proci:

Sony: 4 mag, 1,2 ghz, mediatek

Samsung: Snapdragon, 2 mag , 1.7 ghz

Szóval a sonynak maga a procija gyengébb, de neki 4 van a samsungnak pedig csak 2, ezért kb ugyanolyan szinten vannak, sőt, szerintem a sony jobb

Másban annyira nem különböznek, talán még annyi hogy a samsungnak kicsit több ram-ja van és jobb az előlapi kamerája, de mindezek ellenére én a sonyt ajánlom neked.

Nekem is volt dolgom samsungal és nekem nagyon sok rossz tapasztalatom volt vele, nem írom hogy melyik mondell volt, legyen annyi hogy egy több mint 100 ezres telefontól sokkal többet vártam, 2-3hónapig nagyon jó volt, de azóta.....

Most egy sony xperia zl-m van, hát, azért nem kicsi különbség van a kettő között, természetesen a sony javára, és még nem is került 120 ezer forintba.

Szóval ha rajtam múlna én mindenképp sonyt vennék

2014. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!