Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Távoli vezérlés telefon-telefo...

Távoli vezérlés telefon-telefon között, hogyan?

Figyelt kérdés
Számítógép és telefon között napi szinten használok egy programot távoli vezérlésre. De olyan programra lenne szükségem, amit ha feltelepítek, egy ip cím vagy valami más segítségével a másik telefonon tudom irányítani. Konkrétan az androidos telefonom szeretném a modell helikopterre rakni és felvételt készíteni. Viszont a képek készítéséhez kéne egy távoli vezérlésű program amin a levegőben lévő telefont tudom kezelni. Mobilnetet megosztva, még a két telefon kapcsolata is meglenne, csak a program ami szükséges... Ingyenes és fizetős alkalmazás jöhet egyaránt. Köszönöm a segítséget!

2014. ápr. 28. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha működik két telefon között nekem jó lesz. :) Köszönöm!
2014. ápr. 28. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
működnie kell
2014. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A két teló között nem akarja. A gép és teló ezzel is működik. Valami más kéne.
2014. ápr. 28. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:
hmmm ... akkor nem tom
2014. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!