Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows Phone-okról?

Figyelt kérdés
Eddig iPhone 4S-em volt csak szertek tesztelgetni és érdekel hogy milyen.

2014. máj. 2. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Stabilitás és gyorsaság terén iOS szinten van, mivel WP is egy zárt rendszer. Előnye iOS-hez képest, hogy könnyebben kommunikál más eszközökkel, legyen szó másik telefonról vagy PC-ről, nem kell semmi trükközés és program, gond nélkül megy a fájlátvitel és minden más. Hátránya az, hogy vannak réteg alkalmazások (egyes bankok alkalmazásai, meg... nem is tudom mit szoktak hiányolni), amik MÉG nincsenek meg WP-re. Illetve amik vannak alkalmazások (hivatalosak vagy azok alternatívái) sokszor hiányzonak funkciók belőle (pl. hivatalos instagram alkalmazásban nem lehet videót feltölteni - 6tag-ben igen). Összeségében szerintem nagyon szerethető és egyedi a WP!
2014. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, sokkal jobb mint az android. Nagyon gyors és stabil a rendszer. Imádom!
2014. máj. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!