Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone kérdések?

Windows Phone kérdések?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni, Androidról váltanék, de volt már iphoneom is. Boltban próbálgattam ezeket a Lumiákat, és hát egyből beleszerettem, viszont lenne pár kérdésem a rendszerrel kapcsolatban. Ha gépre dugom, akkor ugyanúgy működik a sajátgépes fájlmásolás, vagy kell hozzá külön program mint iphonehoz. Illetve néztem az alkalmazás boltot, és hát ami androidon ingyenes, az gyakran pénzbe kerül. Lehet rá tört alkalmazásokat telepíteni? Továbbá böngészésnél lehet videókat nézni/letölteni? Nem kizárólag flashre gondolok. Androidon úgy van nekem, hogy MXplayer automatikusan megnyitja a beágyazott videókat. Zene terén mit tud? Mi az ami hiányozni fog az Android után?

2014. ápr. 30. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

-Sajátgépes fájlmásolás megy (hacsak nem XP-d van)

-Lehet rá tört alkalmazásokat tenni, ám közel sem olyan egyszerű mint androidon(de nem bonyolult), és maximum 2 tört app/játék lehet egyszerre a telefonodon.

-Lehet böngészés közben videókat nézni, és ha van link letölteni is.

-Zene téren teljesen jó, a drágábbakba van Dolby, Equalizer, szóval minden ami kell :)

-Ami esetleg hiányozhat, az a háttérkép(ám 8.1-nél már lehet), és van pár alkalmazás ami nem elérhető WP-re, mert bonyolultabb a programozás és pénzbe kerül hogy feltöltsd marketre, de a "nagy nevek" ugyan úgy megvannak.

2014. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Sőt, rengeteg app megvan WPre ami Androidra, általában ezek a "hülyeségek" nincsenek meg, amiket valaki unalmában készített (Pl. Flepi Baszont, Mónika Showos flappy bird szerűség, asztal de nem szék(ez is flappy bird szerű))
2014. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, és akkor dokumentumokat gépről USBvel egyszerű rárakni? Telefon felismeri? (leginkább word, pdf, meg ebook)

És egy utolsó kérdés, kb mennyi ideig lesz még támogatott a szoftver frissítés? 525-öt néztem ki az egy giga ram miatt.

2014. ápr. 30. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

2016-2017.

Csak simán ráhúzod a gépről a dokumentumokat, a telefon felismeri a gyári MS Office miatt.

2014. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Illetve e-bookhoz ha nem PDF akkor le kell tölteni egy e-book olvasót.
2014. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél. Szerintem meg is rendelem.
2014. ápr. 30. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha bármi kérdésed van írj.
2014. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Viszont figyelj, hogyha rátetted a dokumentumot a telefonra, file kezelőben kell megnyitni a dokumentumot. Pocket File Manager, töltsd le a próbaverziót, annyi + van a fizetősben hogy lehet FTP szervert csinálni.
2014. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Illetve valahogy meg lehetne az Officeből is nyitni, ám még nem jöttem rá hogyan.
2014. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A számítógép simán felismeri, mint külső meghajtó (akár egy pendrive).


Dokumentumokat simán megnyitja az Office. Pdf-hez meg van pdf-reader. (használható) Fájlkezelő viszont nincs WP-re.

2014. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!