Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az android progi?

Mi az az android progi?

Figyelt kérdés
Mi a neve annak az android alkalmazásnak,amiben ha pl. beirom a barátom,rokonom,ismim mobil számát megmutatja,mûholdas kapcsi segitségével,hogy pontosan hol tartozkodik?Volt ilyen progim de egy gyári reset után a Motorola Defy-n,sajnos lement és a nevét nem tudom.Valaki tudja?
2014. máj. 3. 21:24
1 2
 1/20 Tengor ***** válasza:
77%
És működött is? :D
2014. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
kérdezd meg az ncis-es haverjaidat....ők biztos tudják majd
2014. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen mûködött,és nektek talán borzasztó viccesnek tünik ahogy látom,de nincsenek semmilyen barátaim,,,mármint olyan barátaim.
2014. máj. 3. 21:42
 4/20 Tengor ***** válasza:
83%
Ez nagyon érdekes. Ha mondjuk nagymamám számát adom meg, ami egy 3310-esben figyel, akkor azt is meg tudja mondani, hogy milyen pörköltet főz, vagy csak azt, hogy a konyhában van?
2014. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A pontos helyet mutatta,hogy hol van az adott személy,persze telcsivel.S ez nem kamu.
2014. máj. 3. 22:01
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

na figyelj ha lenne ilyen funkció akkor az apple és az ms meg pár gyártó nem törné a fejét jobbnál jobb nyomkövető funkciókon egy lopás esetére.


a google+-nak vannak hasonló szolgáltatásai igencsak gyerekcipőben de az amit te használtál az egy játék volt sztem

2014. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

Google Latitude volt régen ilyen, azt nem tudom, hogy még mindig működik-e, esetleg Foursquare, ők most adtak ki egy új alkalmazástmeg most a Facebook is kísérletezget ilyenekkel (vagy lehet már élesben is működik), nagyok közül ezek vannak.


Foursquare talán a legjobb, és az összes úgy működik, ha jól tudom, hogy nekik engedélyezni kell, hogy te lásd épp hol vannak.

2014. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Sok buta ember meg írja, hogy ilyen nem létezik, vicc :D
2014. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

#8

akkor várjuk a program nevét

ha már ilyen buták vagyunk és nyilván te vagy a legosokosabb,tájékozotabb,informáltabb stb..

2014. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én esküszöm nem hazudtam,a barátom bemért elõttem,és pontosan beadta a helyet a progi,ahol voltunk,tömbházat is kimutatta.De ez tavaly volt,és sajnos nem jegyeztem meg az alk. nevét.Ez a telcsivel jött külföldrõl.
2014. máj. 3. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!