Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az android progi?

Mi az az android progi?

Figyelt kérdés
Mi a neve annak az android alkalmazásnak,amiben ha pl. beirom a barátom,rokonom,ismim mobil számát megmutatja,mûholdas kapcsi segitségével,hogy pontosan hol tartozkodik?Volt ilyen progim de egy gyári reset után a Motorola Defy-n,sajnos lement és a nevét nem tudom.Valaki tudja?
2014. máj. 3. 21:24
1 2
 11/20 Tengor ***** válasza:
85%
Kérdező, gondolat ébresztőnek: véletlenül a telefonod nem ott volt 5 cm-re a barátod telefonjától?
2014. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

De igen,persze hogy ott volt.Na akkor most bevettem egy trükköt?:)De totál meggyõzõ volt.

Ezek szerint felejtõs az ilyesmi.:(

Ám azért köszike mindenkinek.

2014. máj. 3. 22:34
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát ha ott ülsz mellettem, akkor én alkalmazás nélkül is megmondom, hogy hol vagy :D


A barátod meg valószínűleg a saját telefonját mérte be GPS segítségével.


Jól is néznénk ki, ha civilek be tudnák mérni egymás mobilját...

2014. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

TÉNYLEG VAN ILYEN ALKALMAZÁS!!!!! Az egyik ismerősöm használta is és működött...ez volt az???


[link]

2014. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

vagy pedig ez?


[link]

2014. máj. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Tengor ***** válasza:

Azért ez kicsit más. Erre a Google Koordináták is képesek. Beállítod, hogy kivel osztod meg a tartózkodási helyedet, és a telefonod a szerverre felküldi a helyet, majd a kiválasztottak azt meg tudják nézni.

A kérdező azonban arról írt, hogy megadja a mobilszámot és az alapján beméri a program. A kettő között van egy elég komolya technikai különbség.

2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A helyadatok engedéllyel valo megosztása és ha epp online vagytok egy ilyen alkalmazáson akkor valoban megmutatja , az sem házszám pontossággal és nem telszám alapján

Amiket ide linkeltek meg okoskodtok azoknak semmi koze a kerdezo altal felvazolt alkalmazashoz

2014. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem,na majd ha kinn leszek németben akkor talán ott valaki tudni fogja mit keresek.Azért írtó aranyosak vagytok.Pacsika nektek;).
2014. máj. 5. 06:43
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves 17-es válaszoló,akkor mondd meg mi a program neve,mert bizony van olyan,amihez beírod a telefonszámot és GPS mutatja merre jár...azért találták,hogy az aggódó szülők nyomon tudják követni a gyerekeik merre is járnak valójában
2014. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Tengor ***** válasza:

#19, fentebb likeltek kettőt és én is írtam már a Koordinátákat.

Inkább te mond már meg ennek a programnak a nevét, ami telefonszám alapján megmondja, hogy hol a telefon! Már mindenki nagyon kíváncsi erre a programra!

2014. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!