Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamarosan kapok egy Samsung...

Hamarosan kapok egy Samsung Galaxy Ace 3 telefont, érdekességeket tudnátok írni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!!:) Fogok majd valószínűleg kapni egy galaxy ace 3-mat, és jó lenne ha írnátok pár dolgok a használatával kapcsolatban..:)

Pl. képernyőmentés; vagy hogy mit kell megnyomni ahhoz, hogy a futó programokat be tudjam zárni(csak ki kell húzni oldalra.. lehet nem tudjátok mire gondolok:D)...stb.


Előre is köszönöm! :)



2014. jan. 15. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le a kézikönyvet és olvasgasd.


[link]

2014. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jan. 15. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) nekem ilyen van, szerintem elég jó teló. Egyedül a wifivel van némi gond, nekem 2nap után nagyon belassult, azóta nagyon lassan tudok letölteni bármit
2014. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) És egyéb gondod nincs vele?:) Kamerája például jó?:)
2014. jan. 16. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó. Nekem tetszenek a képek :D
2014. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2014. jan. 17. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!