Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperiás telefonokkal...

Sony xperiás telefonokkal mien tapasztalataitok van?

Figyelt kérdés
Mennyire bírják hosszútávon? Mien sűrűn szaggatnak, fagynak le? Mennyire strapabíróak? stb.

2014. máj. 4. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik modell. Mint minden márkánál, itt is vannak gyengébb és erősebb darabok, illetve az egyes típusokon belül is ki lehet fogni jót vagy rosszat.


Ha vásárlás előtt állsz, akkor írj egy keretösszeget, úgy többet tudunk segíteni.

2014. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sony xperia l -n gondolkodom,de még soha nem volt sonym
2014. máj. 4. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
xperia z1-re gondoltál? mert az elvileg nem fog szaggatni. Pontosabban max nagyon ritkán. nekem is sony-m van, és meg vagyok elégedve vele
2014. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
...még ha néha szaggat is
2014. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem z1, hanem sony xperia L
2014. máj. 4. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Az L megéri az árát, jó telefon.
2014. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve kifogástalan persze megfelelő karbantartással (DU Speed Booster naponta).
2014. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem Xperia SP-m van. Mióta megvettem semmi baja nincs,nagyon szeretem. Le sem szokott fagyni,vagy ilyesmi. Nem bántam meg hogy megvettem!
2014. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát volt alkalmam kipróbálni... mit ne mondjak, sikerült szépen befagyasztanom. Meg 4-5 nyitva maradt applikáció után eléggé szaggatott...
2014. máj. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!