Zushiki kérdése:

Ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Asus Padfone 2-t! Természetesen adásvételivel,de elég olcsón... független készülékről van szó,viszont ott kezd gyanússá válni a dolog,hogy nem kaptam meg se a garanciapapírt,se töltőt,se semmit,aláírtuk az adás-vételit,majd 3órán át vártam,hogy a srác visszatérjen a dobozzal és tartozékokkal! Azóta nem mertem a kártyám beletenni,se wifire csatlakozni,mert ha lopott,akkor bemérik úgy tudom... És nem tudom hogy habár van adás-vételi,mit tehetnek? Elveszik a telefonom? Nem vagyok gazdag,2éve gyűjtögetek már,így tudtam 45ezer forintért megvenni! Mi van ha hamis adatokat adott meg? Kérlek hozzáértők küldjenek válaszokat,vagy legalább olyanok akik 100%-ig biztosak a válaszukban! Köszönöm Szépen! Szép napot!

2014. máj. 5. 16:55
 1/2 anonim válasza:
Ha így van akkor érdemesebb a rendőrséghez fordulni, mert azért ez az összeg nem kevés, de mostmár szerintem tanultál belőle hogy legközelebb inkább gyűjtögess még és biztos helyről vásárolj, adás-vételi ide vagy oda.
2014. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez még mindig nem válasz a kérdésemre :( Kérlek a kérdésre próbálj koncentrálni! Nagyon Szépen köszönöm,megy a "+"
2014. máj. 5. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!